Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista Java

VlogIT Sp. z o.o.

umowa o pracę
12 00017 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
80,00110,00 netto (+ VAT) / godz.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

aleja "Solidarności" 117

Śródmieście

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Spring Boot

  • Jira

  • Git

  • Java 11

  • Spring Framework

  • Oracle

  • Scrum

  • Hibernate

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, tworzenie i rozwijanie nowoczesnego systemu zarządzania procesami i obiegiem informacji z użyciem Java 11 oraz Spring/Spring Boot, zgodnie z wymaganiami i dobrymi praktykami

  • Dbanie o jakość dostarczanych rozwiązań

  • Wykonywanie testów jednostkowych oraz code review

  • Praca w ośmioosobowym zespole (Scrum) we współpracy z kierownikiem projektu, testerami, analitykiem i projektantami

  • Analizowanie dokumentacji wymagań oraz architektury rozwiązania

  • Proponowanie ulepszeń oraz rozwiązań występujących problemów

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość Java 8/11 i zasad programowania obiektowego poparta doświadczeniem (przynajmniej dwa lata)

  • Doświadczenie w pracy z użyciem Spring oraz JPA/Hibernate

  • Praktyczna znajomość bazy Oracle lub innej relacyjnej

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę z dokumentacją

  • Umiejętność pisania testów jednostkowych

  • Umiejętność pracy z narzędziami typu GIT, Jira

  • Mile widziane wykształcenie wyższe informatyczne lub z innej dziedziny nauk ścisłych

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • scrum

To oferujemy

  • Umowa B2B (80 – 110 zł + VAT za godzinę) lub umowa o pracę około (12000-17000 zł brutto)

  • Budżet na szkolenia i certyfikaty, udział w konferencjach

  • Lekcje angielskiego

  • Płaska struktura, swobodna atmosfera pracy

  • Elastyczne godziny pracy

  • Świadczenia dodatkowe (m.in. opieka medyczna, karta sportowa)

  • Możliwość 100% pracy zdalnej (dla chętnych biuro w Warszawie)