Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Programista Java

Pentacomp

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Pentacomp

Aleje Jerozolimskie 179

Ochota

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Hibernate

  • Spring Boot

  • MS SQL

  • REST

  • SOAP

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie zadań programistycznych w technologii Java

  • wytwarzanie nowej aplikacji dla klienta oraz udział w projekcie wewnętrznym

  • czynny udział w pracach zespołów projektowych

  • praca w SCRUM

Nasze wymagania

  • Junior - min. rocznego doświadczenia w programowaniu Java (wersja 8 lub wyżej)

  • Middle - min. 2-3-letniego doświadczenia w programowaniu Java (wersja 8 lub wyżej)

  • doświadczenia z relacyjnymi bazami danych np. MySQL, PostgreSQL, MSSQL

  • znajomości zagadnień dot. integracji (REST, SOAP)

  • znajomości frameworków Spring, Spring Boot

  • znajomości bibliotek front-endowych  w szczególności Angular

  • doświadczenia w zagadnieniach dot. konteneryzacji (Docker)

  • doświadczenia w pracy z metodyką DevOps

  • znajomości standardowych narzędzi pracy developerskiej (Git, Jira, JetBrains IntelliJ IDEA)

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 7

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • fullstack developer
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

    Takie dajemy możliwości rozwoju

    • budżet rozwojowy

    • czas na rozwój Twoich pomysłów

    • szkolenia wewnątrzfirmowe

    • szkolenia zewnętrzne

    • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

    To oferujemy

    • okazję do współpracy z najlepszymi ekspertami

    • elastyczny czas pracy

    • możliwość wyboru formy zatrudnienia

    • godziny przeznaczone na własny rozwój

    • kulturę otwartych drzwi

    • brak dresscode’u

    • opiekę medyczną

    • karnet sportowy

    • ubezpieczenie na życie

    • dobrą kawę

    • przestrzeń relaksu

    • imprezy integracyjne i akcje motywacyjne

    • udział w szkoleniach i konferencjach

    • dostęp do platformy językowej

    • miejsce parkingowe

    • świetną atmosferę

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • dofinansowanie nauki języków

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • możliwość pracy zdalnej

    • owoce

    • spotkania integracyjne

    • opieka stomatologiczna

    • firmowa biblioteka

    • brak dress code’u

    • kawa / herbata

    • parking dla pracowników

    • strefa relaksu

    • paczki świąteczne

    Etapy rekrutacji
    1

    I etap (rozmowa techniczna + HR)

    Pentacomp

    Pentacomp Systemy Informatyczne SA jest producentem rozwiązań informatycznych i dostawcą profesjonalnych usług IT dla dużych przedsiębiorstw i sektora publicznego.

    Nasz sukces opiera się na zaangażowaniu niemal 400 wyjątkowych osób. Wiele z nich jest z nami od początku istnienia firmy, czyli od 25 lat. Dziś są mentorami dla tych, którzy w Pentacompie stawiają swoje pierwsze kroki.

    Zgodnie z naszym hasłem Think. Feel. Innovate – myślimy, czujemy i doskonale wiemy, że zgrany zespół jest źródłem naszej siły i rozwoju!

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Przewiń do profilu firmy