Ta oferta pracy jest nieaktualna od 152 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista Java

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 21.04.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

IT Professionals Sp. z o.o. jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne w sektorze IT. Wspieramy organizacje w skutecznej realizacji planów biznesowych poprzez dostarczenie im najwyższej klasy personelu IT. Naszym celem jest również wspieranie rozwoju zawodowego Specjalistów IT poprzez zapewnienie im dostępu do najlepszych projektów i pracodawców.

Dla naszego Klienta, firmy informatycznej, związanej z branżą ubezpieczeniową,
poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: Java/WAW/25/JP

ZADANIA:

  • Bycie częścią nowo powstającego zespołu developerskiego
  • Integracja oprogramowania i tworzenie oraz rozwój aplikacji dedykowanych do branży ubezpieczeniowej
  • Przeprowadzanie testów wewnętrznych
  • Branie czynnego udziału we wdrożeniach systemów

WYMAGANIA:

  • Dobra znajomość Javy core, poparta praktyką zawodową
  • Doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych (w szczególności MS SQL)
  • Mile widziane doświadczenie w integracji oprogramowania, w szczególności przy pomocy SOAP i WebServices oraz znajomość WebMethods
  • Znajomość języka angielskiego (pisanego/czytanego)

OFERUJEMY:

  • Możliwość wdrożenia się w obszar WebMethods w nowym miejscu pracy, przy wsparciu pracodawcy/ szkolenia
  • Możliwość pracy w innowacyjnych projektach
  • Elastyczne godziny pracy 7:30- 9:00
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o dowolną formę w zależności od Twoich preferencji
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie działającej na skalę międzynarodową

Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą przycisku „Aplikuj”,
podając w tytule maila numer ref. Java/WAW/25/JP oraz klauzulę.

Prosimy załączyć poniższą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonych dokumentach, przez IT Professionals Sp. z o.o., a także przez klientów, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, w tym także na przetwarzanie ich w przyszłości w tym samym celu. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że jestem osobą świadomą uprawnień przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2015 r. poz. 2135 ze zm.)”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się