Ta oferta pracy jest nieaktualna od 83 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista Java

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • powyżej 15 tys. zł brutto
  • 30.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nexio Management Sp. z o.o. (www.nexio.pl) jest firmą doradczo-wdrożeniową branży IT. Posiadamy doświadczenie we wdrażaniu następujących systemów: CRM, ERP, Biling, Order Management, Middleware. Współpracujemy z czołowymi producentami oprogramowania. Do naszych partnerów należą firmy takie jak: Oracle, Ericsson, Amdocs, IBM i Quadient. Najwięcej projektów realizujemy w branży telekomunikacyjnej, finansowej i mediowej.

    Współpracując z nami masz okazję uczestniczyć w rozwojowych projektach prowadzonych dla największych polskich i międzynarodowych firm.  Osoby zainteresowane projektami zagranicznymi mogą wziąć udział w projekcie prowadzonym w Czechach, Niemczech i Wielkiej Brytanii (Bath lub Reading). Lokalizacja pracy w Warszawie: ul. Poleczki.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Aktywny rozwój oprogramowania w oparciu o Javę 8, Spring i Hibernate
    • Udział w różnorodnych projektach dotyczących tworzenia, integracji i rozwoju kluczowych systemów naszych Klientów
    • Bliska współpraca z biznesem, weryfikacja zgodności tworzonych funkcjonalności z wymaganiami Klienta
    • Dbanie o wysoką jakość kodu, tworzenie wydajnego efektywnego rozwiązania
    • Współpraca z zespołem projektowym

    Wymagania:

    • Co najmniej 4 lata doświadczenia na stanowisku
      Java Developer
    • Doświadczenie w pracy z  framework’ami: Spring,
      Hibernate, JSP
    • Znajomość relacyjnych baz danych (np. Oracle, MS SQL),
      mile widziana znajomość baz NoSQL (np. MongoDB)
    • Dobra znajomość narzędzi: GIT/SVN, JIRA, Jenkins,
      Maven, środowisk programistycznych (InteliJ/ Eclipse) oraz
      serwerów aplikacyjnych (Tomcat/Wildfly)
    • Doświadczenie pracy w trybie Continuous Delivery, Continuous Integration
    • Znajomość wzorców projektowych i dobrych praktyk programistycznych
    • Wykształcenie wyższe (najlepiej) techniczne
    • Znajomość j. angielskiego na poziomie dokumentacji

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w programowaniu frontendu aplikacji: HTML5, CSS, JavaScript, AngularJS
    • Doświadczenie w realizacji projektów w metodyce Scrum

    Oferujemy:

    • Szeroki wachlarz ciekawych, zaawansowanych technologicznie i pełnych wyzwań projektów
    • Wynagrodzenie (800 zł/dzień netto+vat lub 650 zł/dzień netto+vat wraz finansowaniem mieszkania w Warszawie)
    • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę lub kontrakt B2B
    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Pakiet benefitów: Medicover (rozszerzony ze stomatologią), FitProfit
    • Finansowanie certyfikatów

    Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Nexio Management Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Orzyckiej 27. Dane zbierane są na potrzeby obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody również dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Mają Państwo prawo do wglądu w treść Państwa danych i ich poprawiania oraz usuwania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych – jak np. stan cywilny – jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Nie wymagamy od Państwa zamieszczania zdjęcia w CV i/lub liście motywacyjnym. Jeśli jednak dołączą je Państwo, jest to jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie swojego wizerunku w celach rekrutacyjnych.