Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista Java

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 01.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od ponad 20 lat tworzymy zaawansowane technologicznie oprogramowanie dla firm i instytucji z kluczowych sektorów gospodarki. Specjalizujemy się w sektorze finansowym, z sukcesem prowadzimy projekty dla instytucji z innych branż z zakresu zarządzania dokumentami, automatyzacji procesów biznesowych oraz tworzymy systemy od podstaw w odpowiedzi na specyficzne wymagania klientów.
    Miejsce pracy: Warszawa
    Bielany, niedaleko metra Słodowiec

    Szukamy zarówno bardziej, jak i mniej doświadczonych programistów.

    Zakres obowiązków:

    • tworzenie i utrzymywanie aplikacji opartych o technologie Java, AngularJS, Spring, Hibernate
    • wykonywanie code review
    • analiza kodu źródłowego w języku Java
    • pisanie testów jednostkowych
    • dbałość o wysoką jakość wytwarzanego oprogramowania

    Oczekujemy od Ciebie:

    • dobrej umiejętności programowania w Javie i JavaScript
    • doświadczenie w pracy z bazami danych np. Oracle
    • dobra znajomość Spring, Hibernate
    • minimum rocznego doświadczenia
    • otwartości na pracę z wykorzystaniem metodyk Agile
    • chęci do podnoszenia swoich kwalifikacji

    Mile widziane dodatkowe atuty:

    • znajomość innych języków z rodziny JVM np. Scala, Groovy
    • znajomość języków skryptowych np. Python
    • doświadczenie w bezpośredniej współpracy z klientem
    • uczestnictwo w projektach open-source, prelekcje na konferencjach
    • znajomość zagadnień związanych z BPM

    Oferujemy:

    • Elastyczne godziny pracy
    • Grille i imprezy,
    • wyjazdy integracyjne
    • Kuchnia, soki, cytrusy
    • Dyski SSD, zewnętrzne monitory
    • Piłkarzyki, Multisport
    • Hackathony, szkolenia, konferencje
    • Bezpłatny parking
    • Lekcje angielskiego
    • Opieka medyczna
    Elastyczne
    godziny pracy
    Grille i imprezy,
    wyjazdy integracyjne
    Kuchnia, soki,
    cytrusy
    Dyski SSD, IntelliJ Ultimate Edition, zewnętrzny monitor Piłkarzyki,
    Multisport
    Hackathony, szkolenia, konferencje
    Bezpłatny parkingLekcje angielskiegoOpieka medyczna

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z hasłem Programista Java w tytule.

    Zgłoszenie powinno zawierać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dołączonym CV przez BMS sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z obowiązującymi przepisami.

    BMS sp. z o.o.
    al. Słowiańska 10B
    01-695 Warszawa
    www.bms.com.pl