Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Programista JAVA

eService Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

eService Sp. z o.o.

Jana Olbrachta 94

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • J2EE

  • SQL

  • Git

Twój zakres obowiązków

  • rozwój aplikacji wykonanych w technologiach Java

  • rozwój systemów opartych na bazach danych Oracle oraz MSSQL

  • obsługa procesu zewnętrznej realizacji zleceń zmian informatycznych

  • opiniowanie projektów systemów informatycznych

  • wspieranie innych pracowników zespołu w rozwiązywaniu problemów programistycznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie o profilu informatycznym lub technicznym

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość JAVA i SQL

  • praktyczna znajomość wzorców projektowych

  • dokumentowanie swojego kodu i korzystanie z GIT

  • znajomość metodyk tworzenia oprogramowania i testowania

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 11

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • dodatkowe wolne godziny na spędzanie czasu z rodziną

Dołącz do nas i rozwijaj się w międzynarodowym środowisku EVO Payments International

Jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą w obszarze transakcji bezgotówkowych w kraju, a także największym agentem rozliczeniowym w Europie Środkowej. Procesujemy blisko 1,5 mld transakcji bezgotówkowych rocznie.

Przewiń do profilu firmy