Oferta pracy

Aktualne oferty pracodawcy

Programista Java

Aegon Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Angular

  • Hibernate

  • Spring Boot

  • SQL

  • Git

Mile widziane

  • Gerrit

  • JBoss Application Ser

  • Gradle

  • Scala

  • Docker

  • React Native

Twój zakres obowiązków

  • rozwój i tworzenie oprogramowania serwisów internetowych Spółki zgodnie z założeniami oraz obowiązującymi standardami w Aegon

  • tworzenie dokumentacji implementowanych rozwiązań

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne

  • minimum 1 roku doświadczenia zawodowego

  • doświadczenie w programowaniu w języku Java oraz Angular

  • znajomość Spring, Hibernate

  • znajomość systemu kontroli wersji GIT

  • podstawowa znajomość baz danych w tym SQL

  • dobra znajomość języka angielskiego (współpraca z innymi placówkami Firmy w Europie)

  • kreatywność i chęć rozwoju

  • JBoss, Gerrit, Gradle, Scala, Docker, React

To oferujemy

  • rozwój zawodowy w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • przyjazne środowisko pracy i kulturę organizacyjną opartą na współpracy i przejrzystych zasadach

  • pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie, karta Multisport

  • elastyczne godziny pracy

  • możliwość pracy zdalnej

  • możliwość pracy w formie B2B

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy