Logo Pracuj.pl

Moventum Services Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Moventum Services Sp. z o.o.

Cybernetyki 21

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • J2SE

  • Java

  • Spring Framework

  • JPA

  • Hibernate

  • REST

  • HTML

  • CSS

  • JavaScript

  • jQuery

Mile widziane

  • Message Queue

  • Git

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój aplikacji wspierających działalność spółki (warstwa biznesowa + elementy frontendu)
  • Współpraca przy tworzeniu wymagań oraz kreowaniu rozwiązań funkcjonalnych
  • Tworzenie specyfikacji technicznych aplikacji i rozwiązań projektowych
  • Dbałość o wysoką jakość kodu

Nasze wymagania

  • Znajomość Java (J2SE)
  • Znajomość Spring Framework (Spring MVC, Spring Security, Spring Data)
  • Znajomość technologii JPA, Hibernate, REST
  • Znajomość technologii webowych HTML, CSS, JavaScript, jQuery
  • Praktyczna znajomość wzorców projektowych
  • Znajomość relacyjnych baz danych, umiejętność tworzenia zapytań SQLChęć zdobywania nowej wiedzy

  • Zdolności analityczne oraz umiejętność kreatywnego rozwiązywania złożonych problemów logicznych
  • Znajomość aspektów bezpieczeństwa aplikacji webowych
  • Znajomość narzędzi typu Message Queue (Kafka)
  • Znajomość narzędzi do konteneryzacji (Kubernetes, Docker)
  • Znajomość narzędzi kontroli GIT

To oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem nowych technologii stwarzających duże możliwości rozwojowe
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do poziomu doświadczenia i kompetencji
  • Pracę w ambitnym zespole opartym o zasady partnerstwa i współpracy
  • Szkolenia oparte na platformie Pluralsight
  • Pracę w metodyce scrum
  • Pracę w środowisku międzynarodowym
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Umowę o pracę

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Grupa Moventum posiada swoje siedziby między innymi w Luksemburgu i Polsce. Jesteśmy jednym z liderów wśród firm obsługujących fundusze inwestycyjne w Europie Środkowo-Wschodniej.

W zakres naszej obsługi wchodzą fundusze polskie i luksemburskie dystrybuowane na rynkach polskim, austriackim, czeskim oraz słowackim. Zespół składa się z wysokiej klasy specjalistów z obszarów produktów inwestycyjnych, operacji oraz technologii.

Programista Java, Cybernetyki 21, Warszawa