Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista Java

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2019-03-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Międzynarodowa Grupa Kapitałowa Rawlplug od blisko stu lat jest jednym z czołowych producentów zamocowań w Europie i na świecie. W 13 spółkach, na 4 kontynentach Grupa Rawlplug zatrudnia ponad 1900 pracowników.

    Nasze portfolio produktowe zawiera blisko 30 000 indeksów i obejmuje najwyższej jakości mechaniczne elementy złączne, wyroby gwintowane, kotwy wklejane, wiertła, piły tarczowe oraz narzędzia i elektronarzędzia. Grupa Rawlplug skupia zakłady produkcyjne we Wrocławiu, Bielsku-Białej, Łańcucie i Kaliningradzie.

    Rozwiązania projektowane przez naszych inżynierów i wytwarzane w naszych zakładach produkcyjnych, znajdują zastosowanie w budownictwie, energetyce, motoryzacji, przemyśle maszynowym i elektromaszynowym, przemyśle wydobywczym, stoczniowym, drogowym oraz drzewnym umacniając lojalność naszych wymagających klientów i partnerów biznesowych.

    Aktualnie, poszukujemy do jednej z naszych spółek, kandydatów na stanowisko

    Lokalizacja: Wrocław

    OBOWIĄZKI

    • projektowanie i implementacja nowych aplikacji zgodnie z wymaganiami;
    • modyfikacja i rozwijanie istniejących aplikacji;
    • opracowywanie procedur wdrożeniowych;
    • projektowanie baz danych wykorzystywanych przez aplikacje.

    WYMAGANIA

    • 1 rok doświadczenia w tworzeniu oprogramowania w języku Java (Java SE 8);
    • doświadczenie w tworzeniu aplikacji przy użyciu framework Swing lub JavaFX;
    • znajomość środowiska i doświadczenie w programowaniu na iOS;
    • podstawowa znajomość fizyki ciała stałego i geometrii;
    • podstawowa znajomość języka Kotlin lub Scala;
    • inicjatywa i samodzielność w poszukiwaniu rozwiązań;
    • dobra znajomość języka angielskiego;
    • komunikatywność oraz nastawienie na pracę zespołową.

    Mile widziana:

    • znajomość środowiska i doświadczenie w programowaniu na Android;
    • umiejętność obsługi IntelliJ Idea.

    OFERUJEMY

    • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się Grupie;
    • pracę w przyjaznym i doświadczonym zespole specjalistów;
    • wsparcie w codziennych zadaniach i otwartość na nowe pomysły;
    • szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb pracownika;
    • codzienne wyzwania wspierające rozwój zawodowy;
    • atmosferę pracy opartą na otwartej komunikacji i wzajemnym szacunku;
    • doświadczenie w międzynarodowej organizacji;
    • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe;
    • wspólne uczestniczenie w akcjach sportowych – piłka nożna, koszykówka, biegi długodystansowe, rajdy rowerowe.

    Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.
    Prosimy o dopisanie w życiorysie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”