Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Hibernate

  • Spring

  • SQL

  • Git

Mile widziane

  • Docker

  • JSF

  • React

  • JUnit

  • Jira

  • Confluence

  • IntelliJ

O projekcie

W 12-osobowym zespole rozwijamy aplikacje OMS:

windEX Plan - Planowanie prac i wyłączeń

windEX AWAR - Ewidencja zdarzeń w sieci

windEX AWAR CENTRALNY - Wyliczanie scentralizowanych wskaźników

windEX EDZOP - Elektroniczny dziennik operacyjny

Dołączając do nas staniesz się częścią zespołu współpracującego z analitykami, wspierającymi zarówno zespół deweloperski, jak i klienta, w znalezieniu optymalnej implementacji funkcjonalności. W naszych zespołach zajmujemy się rozwojem i utrzymaniem naszych produktów. Obecnie zaprzyjaźniamy się ze SCRUMem i wciąż się zmieniamy, dostosowując warsztat programistyczny do aktualnych potrzeb.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i rozwijanie aplikacji we wskazanych technologiach.

  • Aktywne uczestniczenie w poszczególnych fazach rozwoju i utrzymania produktów, zgodnie

  • z obowiązującymi metodykami i sposobem pracy w obszarze wytwarzania oprogramowania.

  • Otwartość na realizację działań promujących podejście wykorzystujące, Refactoring, Code Review, Continuous Integration oraz propozycje zmian.

  • Stosowanie obowiązujących frameworków i standardów technologicznych (wpływ na jakość, efektywność) oraz propozycje zmian.

  • Wsparcie eksperckie w obszarze technologicznym dla Menedżerów Produktów, Analityków, Obszaru QA, Obszaru Serwisu – aktywne uczestniczenie.

  • Rozwój własny oraz organizacji w ramach obszaru odpowiedzialności i zespołu.

Nasze wymagania

  • Wymagana znajomość: Java,Spring,Hibernate,SQL,Git

To oferujemy

  • Możliwość pracy w 100% w formie zdalnej, na miejscu w biurze (Łódź) lub też w formie hybrydowej.

  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub też w formie B2B.

  • Oferujemy ciekawą i pełną wyzwań pracę w środowisku oraz atmosferze, która pozwoli Ci na wykorzystanie posiadanych kompetencji.

  • Wynagrodzenie na poziomie rynkowym – transparentny taryfikator wynagradzania.

  • Realne możliwości rozwoju w organizacji: Starszy Programista – Główny Programista.

  • Proces efektywnego onboardingu, który pomoże Ci w przyjazny i łatwy sposób poznać naszą firmę, produkty i wdrożyć się szybko w obowiązki.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Dzień pracy:

Poranne daily (15 min)

Deep work/konsultacje

Spotkania cykliczne:

  • Poranna kawka (25 min, codziennie, opcjonalnie)

  • Organizacyjne (45 min, pn.)

  • Zmiany techniczne i technologiczne oraz organizacyjne (1h, pn.)

  • Tygodniowa kawka (1h, śr., opcjonalnie)

  • Statusowe (15 min, czw.)

  • One2one z liderem (15 min, wt. Co 2 tyg.)

Podejście pełne:

  • PASJI - Koniecznie pasji w szeroko rozumianym obszarze programowania.

  • WARTOŚCI - Nastawienia na tworzenie użytecznych rozwiązań, które są wartościowe dla naszych klientów (odpowiadamy nie tylko za kod).

  • PODEJŚCIA ZESPOŁOWEGO - Nastawienia na zaangażowanie, kooperację, komunikację.

  • ROZWOJU - Chęci rozwoju własnego (m.in. umiejętności szybkiego uczenia się), jak też wpływu na rozwój otoczenia (m.in. umiejętności dzielenia się wiedzą).

  • GOTOWOŚCI DO ZMIAN - Elastyczności i otwartości na zmiany, aktywnego współuczestniczenia w ich wdrażaniu.

  • KRYTYCYZMU - Umiejętności konstruktywnego mówienia „NIE”, „NIE WIEM”, „DLACZEGO?”, „PO CO?”.

  • Skuteczności i efektywności w działaniu, kreatywności.

APATOR S.A.

Jesteśmy wiodącym dostawcą nowoczesnych urządzeń oraz systemów pomiarowo-odczytowych dla wszystkich rodzajów mediów (energia elektryczna, woda, gaz, ciepło), a także niskonapięciowej aparatury rozdzielczej. Apator tworzy grupę kapitałową, w skład której wchodzą czołowi producenci urządzeń pomiarowych oraz dostawcy rozwiązań z obszaru ICT.

Przewiń do profilu firmy