Oferta pracy

Programista JavaScript (SAP UI5)

ASSESS24.IO sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Platforma IU5 nie jest Ci obca i niestraszny Ci system SAP? HTML5 i jQuery również brzmią znajomo i sprawiają, że chcesz zabierać się do pracy? Doskonale, właśnie masz okazję wykorzystać swoje umiejętności i rzucić nowe światło na swoją karierę! Razem z naszym Partnerem - jednym z największych podmiotów gospodarczych w Polsce, szukamy właśnie Ciebie! Pokaż, że jesteś pełen energii i chcesz stawiać czoła wyzwaniom zmieniającego się świata. Atrakcyjna kariera czeka!

Lokalizacja: Katowice, Wrocław lub Tarnów

Czego oczekujemy?

  • Umiejętności tworzenia aplikacji webowych za pomocą JavaScript, HTML5, CSS3
  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Umiejętności współpracy, otwartości i zaangażowania
  • Biegłej znajomości języka polskiego

Mile widziane:

  • Znajomość technologii SAP UI5, ABAP oraz jQuery

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie nowych aplikacji oraz rozwój istniejących na platformie SAP UI5/FIORI\
  • Projektowanie, wytwarzanie, wdrażanie i testowanie nowych rozwiązań w oparciu o system SAP
  • Realizowanie funkcji III linii wsparcia użytkowników systemu SAP
    Wypracowywanie technicznych rozwiązań optymalizujących działanie systemu SAP
  • Proponowanie rozwiązań usprawniających obsługę procesów biznesowych w systemie SAP

Oferujemy:

  • Możliwość współpracy z doświadczonym zespołem na co dzień dbającym o rozwój systemów
  • Transfer wiedzy w zakresie obsługiwanej aplikacji
  • Udział w projektach IT
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na stanowisku Starszego Konsultanta SAP i system premii motywacyjnej
  • Pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, Karta MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenia grupowe, dostęp do platformy e learning, dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka, akcje wolontaryjne dla pracowników, Pracowniczy Program Emerytalny, dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy