Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista JavaScript / TypeScript

SGT S.A.O firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ważna jeszcze 22 dni
    do: 11 lip 2021
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML5

  • CSS3

  • JavaScript

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój i utrzymywanie autorskiego oprogramowania na dekodery oparte na platformie Android oraz stLinux (główne technologie JS/HTML/CSS)

  • Rozwój i utrzymywanie systemu samoobsługi klienta (Jambox go!) oraz wewnętrznych systemów wspomagających pracę firmy (główne technologie JS/HTML/CSS + Angular, Node.js, Deno)

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość HTML5 oraz CSS3 oraz JavaScript.

  • Znajomość webservice (JSON, REST).

  • Doświadczenie w tworzeniu stron mobilnych.

  • Umiejętność tworzenia serwisów w technice RWD.

  • Znajomość systemów kontroli wersji (SVN/GIT).

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji.

  • Umiejętność pracy w grupach / SCRUM-owych zespołach projektowych.

  • Chęć ciągłej nauki oraz poszerzania swojej wiedzy.

Mile widziane

  • Znajomość Node.js, Deno.

  • Znajomość frameworka PhoneGap lub innych (wdrożenia na Android).

  • Znajomość zagadnień PWA.

  • Doświadczenie z TDD.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • scrum

Tak pracujemy nad projektem

  • TDD

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub kontrakt (B2B) i atrakcyjny system wynagradzania

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

  • Miłą atmosferę i ciekawe wyzwania w bardzo dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • Elastyczne godziny pracy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Pakiet socjalny – prywatna opieka medyczna oraz dodatkowe ubezpieczenie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

SGT S.A.

SGT - lider rynku usług telewizyjnych cyfrowych i rozwiązań technologicznych, poszukuje kandydatów do pracy w siedzibie w Katowicach w parku technologicznym Euro-Centrum na stanowisku:

Programista (PHP, JS, SQL)

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje