Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista JavaScript

SEVENET S.A.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • pracodawca nie wymaga CV

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

Twój zakres obowiązków

  • wytwarzanie nowych i utrzymywanie istniejących aplikacji oraz systemów,

  • pisanie kodu w JavaScript (z React lub Vue),

  • optymalizacja wydajności aplikacji.

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie w programowaniu front-end (praca w JavaScript)

  • dobra znajomość JavaScript, CSS, HTML

  • umiejętność korzystania z fremeworków JS – React, Vue

  • (mile widziane) znajomość Typescript, REST API

  • ogólna wiedza z zakresu IT

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • samodzielność

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • determinacja w osiąganiu celów i poczucie odpowiedzialności

  • systematyczność i sumienność

  • zaangażowanie

To oferujemy

  • ciekawą i dynamiczną pracę w prężnie rozwijającej się firmie z branży IT,

  • możliwość rozwoju w stabilnej firmie o udokumentowanym potencjale rynkowym,

  • możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • uczestnictwo w ciekawych projektach,

  • możliwość uczenia się i otrzymywania ciekawych zadań,

  • swobodną atmosferę oraz pracę w młodym i dynamicznym zespole,

  • możliwość rozwoju w zakresie najnowszych technologii Contact Center.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

Co powiesz na pracę w ciekawej, nieustanie rozwijającej się branży? Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach dla firm z sektora Commercial? Młody i dynamiczny zespół ludzi, których naprawdę pasjonuje to, czym się zajmują? To wszystko oferujemy Ci my. Nie ograniczamy się do jednego rodzaju wytwarzanego oprogramowania. Pracujemy w obszarach takich jak: CRM, systemy telekomunikacyjne, systemy Contact Center, Security, rozwiązania wideo, systemy analityczne i statystyczne, aplikacje wbudowane, integracje aplikacji zewnętrznych, aplikacje do prowadzenia firm i wiele innych.

Przewiń do profilu firmy