Oferta pracy

Programista Javascript

IC COMPLEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

6 00013 000 netto (+ VAT) / mies.
  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • Angular

  • HTML

  • CSS

  • SASS

  • Node.js

Mile widziane

  • CakePHP

  • PHP

  • SQL

O projekcie

Programista Javascript dołączy do zespołu zajmującego się rozwojem systemu IC COMPLEX i weźmie udział w projektowaniu, implementacji nowych modułów systemu oraz udoskonalaniu istniejących z dbałością o utrzymanie najwyższych standardów jakości.

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie nowych funkcjonalności oraz modyfikowanie istniejących na podstawie zdefiniowanych User Stories

  • Udział w zespołowym szacowaniu i definiowaniu rozwiązań

Nasze wymagania

  • komercyjne doświadczenie jako programista Javascript,

  • praktyczna znajomość Angular,

  • znajomość HTML / CSS, SASS,

  • dobra organizacja pracy, terminowość,

  • zaangażowanie i inicjatywa w pracy.

  • znajomość SQL,

  • znajomość PHP,

Podział czasu pracy
70%

Programowanie

25%

Analiza i szacowanie

5%

Budowanie zespołu, szkolenia

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • agile

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • statyczna analiza kodu

  • wzorce projektowe

  • pair programming

  • Continuous Deployment

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • narzędzia do trackowania zadań

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • konferencje w Polsce

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • pracę przy interesującym projekcie o zasięgu międzynarodowym w doświadczonym zespole,

  • realny wpływ na kształt tworzonych rozwiązań,

  • szybki proces decyzyjny,

  • możliwość współpracy z ekspertami w swoich dziedzinach,

  • atrakcyjny system wynagrodzeń,

  • elastyczny sposób zatrudnienia (B2B, umowa o pracę lub umowa cywilnoprawna),

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,

  • znakomita atmosfera w zespole,

  • możliwość pracy zdalnej po min 2 tyg. okresie wdrożenia,

  • elastyczne godziny pracy (Startujemy między 6 a 10 pn-pt).

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Firma IC COMPLEX Sp. z o.o. jest pionierem w dostarczaniu innowacyjnego oprogramowania do kosztorysowania i ofertowania stolarki otworowej.

Przewiń do profilu firmy