Programista Jira

PKO BP Finat sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Jira

  • Confluence

  • Jira Service Management

  • ScriptRunner

  • Insight

  • xRay

  • eazyBI

  • Structure

O projekcie

Dla naszego klienta poszukujemy Programista Jira do działań w zakresie kreowania i wdrażania nowych rozwiązań. Jesteśmy w trakcie cyfrowej transformacji i szukamy osób, które zechcą współtworzyć Agile’ową kulturę i wyznaczać nową jakość pracy w Banku oraz współtworzyć najlepsze rozwiązania technologiczne.

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiadasz za administrowanie, rozwój i konfigurację narzędzi Atlassiana.

  • Wspierasz użytkowników z obszaru biznesowego oraz IT.

  • Modelujesz procesy biznesowe.

  • Zajmujesz się zagadnieniami związanymi z zarządzaniem Jira na poziomie aplikacyjnym, jej konfiguracją i integracją z systemami zewnętrznymi lub innymi aplikacjami oraz poprzez dedykowane wtyczki i dodatki.

  • Rozwijasz, wdrażasz i testujesz dedykowane rozwiązania oparte na Jira, służące m.in. do: obsługi procesów biznesowych, wspierania projektów informatycznych, organizacji pracy zespołów.

  • Wykonujemy podstawowe czynności administracyjne na serwerze aplikacyjnym np. modyfikacja plików konfiguracyjnych, uruchamianie/zatrzymanie usługi.

  • Wykonujesz raporty na potrzeby realizowanych projektów.

  • Wspierasz narzędziowo pracę Dyscypliny Platformy Rozwoju Oprogramowania oraz Formacji Transformacji Chmurowej.

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenia w pracy z narzędziami firmy Atlassian - Jira (Data Center), Confluence, Jira Service Management w zakresie rozwoju i/lub utrzymania systemu.

  • Na co dzień rozwiązywałeś problemy zgłaszane przez użytkowników.

  • Znasz i potrafisz się sprawnie poruszać w najpopularniejszych rozszerzenia np. ScriptRunner, Insight, xRay, eazyBI, Structure.

  • Posiadasz umiejętność programowania niezbędne do tworzenia skryptów w ScriptRunnerze (Groovy/Java).

  • Znasz SDK Atlassian i REST API.

  • Jesteś samodzielny, dokładny, sumienny i posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

  • Twoja znajomość języka angielskiego umożliwia pracę z dokumentacją techniczną.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników