Oferta pracy

Programista JS Angular

Pracuj.pl dla Firm

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Angular

  • TypeScript

  • Git

  • Node.js

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie nowych funkcjonalności aplikacji, zgodnie z wytycznymi otrzymanymi od architektów i analityków

  • Refaktoryzacja kodu

  • Opracowywanie pomysłów nowych funkcjonalności i aplikacji

  • Poprawianie błędów wdrożonych aplikacji

  • Praca przy różnych interesujących projektach edukacyjnych

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie komercyjne doświadczenie z Angularem (preferowane najnowsze wersje)

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność pracy z legacy code

  • Znajomość TypeScript, Git, Node

  • Samodzielność w wykonywaniu zadań i rozwiązywaniu problemów technicznych

  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z aplikacjami mobilnymi

To oferujemy

  • Umowę o prace lub B2B

  • Prywatną opiekę zdrowotną (LuxMed)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Kartę Multisport

  • Płatne urlopy także dla kontraktowców B2B

  • Spotkania integracyjne

  • Refundację szkoleń i udziału w imprezach branżowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają selekcji CV

2

Rekruter przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę kwalifikacyjną

3

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do pracodawcy

4

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

5

Jeżeli Pracodawca jest na TAK, skontaktuje się z Tobą

Naszym klientem jest Gdańskie Wydawnictwo oświatowe, które jest od 30 lat jednym z wiodących wydawców edukacyjnych w Polsce oraz liderem w nauczaniu matematyki. Jako pionierzy e-learningu w polskich szkołach rozwijają ofertę gier, platform i usług wspierających uczniów, nauczycieli i rodziców.

Przewiń do profilu firmy