Oferta pracy

Programista JS Full-Stack

Omtech Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie aplikacji do monitorowania i zarządzania flotą przy użyciu

  • JavaScript, HTML5 i CSS3,

  • Tworzenie testów jednostkowych, integracyjnych oraz funkcjonalnych dla

  • elementów systemów

  • Komunikacja z API i tworzenie nowych modułów w aplikacji webowej,

  • Code review,

Nasze wymagania

  • 2 lata doświadczenia na stanowisku Programista JavaScript,

  • Znajomość i praktyczne umiejętności w pracy z node.js,

  • Znajomość i doświadczenie w pracy z przynajmniej jednym frameworkiem JS

  • (backbone / react / angular / vue),

  • Znajomość SQL,

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub inną wygodną dla kandydata formę współpracy,

  • Elastyczne godziny pracy (core hours 9:00 - 15:00),

  • Pracę w modelu hybrydowym po okresie wdrożenia,

  • Dbałość o jakość pisanego kodu,

  • Dobrą organizacja pracy (SCRUM, system ticketowy JIRA, GIT),

  • Automatyzacje procesów developerskich w oparciu o GitlabCI,

  • Pakiet opieki medycznej Enel-Med,

  • Przyjazną i serdeczną atmosferę pracy,

O nas

Firma Omtech jest firmą córką firmy NSS sp.z o.o. Omtech jest dostawcą nowoczesnych rozwiązań sprzętowych oraz systemów informatycznych dla rynku zabezpieczeń elektronicznych. Specjalizujemy się w systemach skupionych wokół monitoringu pojazdu z wykorzystaniem GPS oraz zabezpieczeń obiektów stałych. Realizujemy własne projekty i nie jesteśmy outsourcingiem.

Poszukujemy Programisty JS (Full-Stack).

Osoba na tym stanowisku będzie mieć możliwość realizacji projektu którego produktem jest System Monitorowania Floty, dostarczającego dla dużej grupy naszych klientów końcowych szczegółowych danych o pojazdach m.in. bieżące i historyczne lokalizacje, stany, statystyki ECO-driving itp...

Oferujemy pracę w zespole fachowców rozwijających produkt związanym z monitoringiem pojazdów.