Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista Junior PHP / Wordpress

Blue Sky Travel

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MySQL

  • HTML

  • WooCommerce

  • WordPress

  • PHP

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i rozwój oprogramowania opartego na Wordpress

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość PHP 7.x

  • znajomość WordPress / WooCommerce

  • znajomość MySQL

  • Znajomość HTML 5, CSS 3

  • sumienność i odpowiedzialność

  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów

  • inicjatywa i zaangażowanie

  • komunikatywność

Mile widziane

  • znajomość Javascript

  • chęć i umiejętność dzielenia się wiedzą

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • znajomość motywów WordPress'a

  • wiedza z zakresu optymalizacji stron internetowych pod kątem SEO

To oferujemy

  • luźną i przyjazną atmosferę pracy

  • ogólnopolskie, ambitne projekty

  • wydajny, nowoczesny sprzęt

  • dowolność w konfiguracji środowiska pracy, narzędzi i systemu

Biuro Blue Sky Travel działa nieprzerywanie od 30 lat na rynku i wyposażone jest w najnowocześniejsze rozwiązania rezerwacyjne. Nasi specjaliści mogą zaoferować praktycznie wszystkie usługi turystyczne – rezerwacje lotnicze i hotelowe, pakiety turystyczne (wakacje, narty), bilety kolejowe.W naszej ofercie znajdują się również ubezpieczenia turystyczne, wynajem samochodów, czartery samolotów. Zajmujemy się też organizacją imprez turystycznych, wyjazdów i obozów sportowych.

Przewiń do profilu firmy