Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista (Junior/Regular)

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

  • Jurija Gagarina 11, Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Jurija Gagarina 11

Toruń

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

Twój zakres obowiązków

  • zbieranie wymagań od użytkowników,

  • projektowanie architektury i funkcjonalności aplikacji,

  • projektowanie i implementacja interfejsów graficznych aplikacji użytkowych dla systemów Windows w oparciu o framework WPF,

  • tworzenie automatycznych testów oprogramowania,

  • tworzenie dokumentacji,

  • opcjonalnie: projektowanie i implementacja metod analizy danych i obrazów z oprogramowanych urządzeń pomiarowych również z wykorzystaniem metod uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji.

Nasze wymagania

  • znajomość języka C#,

  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji użytkowych we frameworku WPF (C#),

  • znajomość systemów kontroli wersji (Git),

  • znajomość zagadnień programowania asynchronicznego,

  • język angielski na poziomie komunikatywnym,

  • mile widziane doświadczenie w tworzeniu oprogramowania korzystającego z baz danych,

  • mile widziana znajomość C++ (11/14/17),

  • mile widziana znajomość języka Python,

  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z tomografią optyczną.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę,

  • atrakcyjny pakiet socjalny.

UNIWERSYTET MIKOŁAJA KOPERNIKA W TORUNIU

zatrudni pracownika na stanowisko

Programiasta (Junior/Regular) w Katedrze Biofotoniki i Inżynierii

Optycznej

Przewiń do profilu firmy

Sposób aplikowania

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: [email protected]

z dopiskiem ,,programista-junior w KBiIO” w terminie do dnia 19.08.2021r.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.