Oferta pracy

Łódź

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML5

  • jQuery

  • C#

  • ASP.NET

  • MVC

  • MS SQL

  • CSS3

  • Bootstrap

  • T-SQL

  • Entity Framework

  • XML

  • JSON

  • WCF

  • REST API

  • WEB API

Mile widziane

  • TypeScript

  • React.js

  • UX

  • Usability

System operacyjny

O projekcie

Tu i teraz otwieramy nowe projekty. Jednocześnie, te które są przez nas realizowane, stale prą do przodu i się rozrastają. Dlatego właśnie poszukujemy uzdolnionych i pracowitych Programistów i Programistek ASP.NET(full-stack).

Misja, jaką mamy do powierzenia, to wzmocnienie naszego Zespołu wiedzą, zaangażowaniem i doświadczeniem. W zamian oczywiście zarobisz, a przy tym, dużo się nauczysz i rozwiniesz swoje skrzydła. Dołącz do nas i sprawdź się!

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie dynamicznych aplikacji webowych w projektach zarządzanych metodą SCRUM przy wykorzystaniu systemu JIRA

  • tworzenie oraz implementacja nowych funkcjonalności części serwerowej aplikacji (ASP.NET + MSSQL)

  • tworzenie oraz implementacja protokołów wymiany danych (XML, JSON, WCF, REST, Web API)

  • współtworzenie interfejsu użytkownika z wykorzystaniem HTML5, CSS3, Bootstrap, jQuery, TypeScript oraz React.js

  • rozwój, podnoszenie swoich umiejętności oraz poszerzanie wiedzy – czyli cierpliwie i wytrwałe wspinanie się na wyżyny programowania

  • nauka myślenia „out of the box” i łamanie schematów – czyli nauka wypracowywania niestandardowych rozwiązań dla nietypowych problemów

  • współpraca z zespołem odpowiedzialnym za realizację projektu

Nasze wymagania

  • minimum 1 rok „expo” w tworzeniu dynamicznych aplikacji web-owych (HTML5, CSS3 Bootstrap, jQuery, TypeScript, React.js) oraz w pracy w technologiach C# / ASP.NET / MVC

  • podstawowej wiedzy z zakresu baz danych (T-SQL, Entity Framework) oraz optymalizacji procesów bazodanowych MSSQL

  • dobrej znajomości języka angielskiego – na poziomie umożliwiającym swobodną pracę z dokumentacją techniczną oraz tworzenie interfejsu użytkownika

  • zdolności analitycznego i kreatywnego myślenia

  • chęci rozwoju i pracy nad sobą

  • zamiłowania do wyzwań i wyszukiwania rozwiązań dla nietypowych przypadków

  • otwartości na pracę z tym, co niestandardowe i nieznane, bo nikt jeszcze tego nie robił i nie wymyślił

  • gotowości szukania rozwiązań poza dostępnymi schematami

  • umiejętności pracy w zespole i wysokiej komunikatywności – musisz umieć słuchać innych i dzielić się z nimi swoimi przemyśleniami i doświadczeniami

  • znajomość TypeScript oraz React.js lub innego frameworku JavaScript

  • znajomość kwestii związanych z UX oraz Usability

  • znajomość zagadnień związanych z optymalizacją baz danych

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • mobile developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • embedded developer
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • support
  • product owner
  • project manager
  • graphic designer
  • UI designer
  • UX designer
  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • wzorce projektowe

  • BDD

  • deployment na poziomie zespołu

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • NFR

  • zarządzanie długiem technologicznym

  • automatyzacja testów

  • pentesty

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • wzajemne zaufanie – zero lojalek!

  • elastyczne i stabilne warunki zatrudnienia – odpowiadająca Tobie forma współpracy, po okresie próbnym – umowa na czas nieokreślony

  • a przy tym, u nas zawsze masz urlopy

  • konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od poziomu umiejętności i zaangażowania

  • elastyczne godziny pracy – możliwość indywidualnego ustalania godzin pracy

  • pracę w doświadczonym zespole specjalistów, w oparciu o nowoczesne technologie - rozwijaj i ucz się z nami!

  • naukę myślenia "out-of-the-box" - współpracę z ludźmi, których myślenie wychodzi daleko poza schemat

  • ciekawą pracę - nad różnorodnymi i nieszablonowymi rozwiązaniami technologicznymi

  • możliwość wpływania na implementowane rozwiązania – masz wpływ na to „jak to zrobić”

  • przyjazną atmosferę oraz pracę w zgranym i otwartym zespole

  • wsparcie dla twego relaksu w przerwie od pracy

  • świetną lokalizację biura

  • znakomitą kawę i herbatę oraz popcorn na dokładkę

  • miejsce parkingowe pod siedzibą firmy dla twojego roweru, samochodu lub hulajnogi

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • konkursy z nagrodami dla Zespołu

  • eventy okolicznościowe on-line & off-line

  • LoyaltyBOX LBPro - wybieraj nagrody i spełniaj marzenia!

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV - zapraszamy na spotkanie wybrane osoby

2

Spotkanie rekrutacyjne - część "miękka" + test techniczny

3

Feedback! Przekazujemy wszystkim uczestnikom 2. etapu

4

Zapraszamy do współpracy wybrane osoby

Specjalizujemy się w projektowaniu i tworzeniu nieszablonowych systemów informatycznych. Nasz konik to rozwiązanie „szyte na miarę”. Są to pomysł na biznes naszych klientów, które my dla nich realizujemy „od A do Z” – tj. od zaprojektowania systemu, przez tworzenie poszczególnych aplikacji, po dalszy rozwój i udoskonalanie funkcjonalności. Nasi klienci to startupy i przedsiębiorstwa z sektora MŚP, tak z Polski jak i z zagranicy – przede wszystkim z USA.

Przewiń do profilu firmy