Oferta pracy

Programista/ka baz danych

Media4U Sp. z o.o. O firmie

Rekrutacja zdalna

Media4U Sp. z o.o.

Dąbrowskiego 249

Łódź

Media4U specjalizuje się w obsłudze sektora e-commerce. Wdrażamy dedykowane systemy platform internetowych i zajmujemy się ich promocją. Skutecznie zwiększamy potencjał sprzedażowy
i krajowych i międzynarodowych firm. Nasi klienci cenią nas za innowacyjne podejście do rozwiązań biznesowych.

Przez blisko 20 lat działalności zaufali nam m.in.: Bonprix, Endo, Monnari, Toys”R”Us, Ryłko, Uniwersytet Łódzki czy Scania.

Opis stanowiska:

Jako Programista/ka baz danych dołączysz do kilkudziesięciu specjalistów IT zatrudnionych w Media4U. Pracujemy w ramach mniejszych zespołów dowodzonych przez doświadczonych team leaderów. Różnorodność problemów, z którymi się zetkniesz nie pozwoli Ci się nudzić, a elastyczne podejście do godzin pracy umożliwi łatwiejsze pogodzenie obowiązków zawodowych z prywatnymi.

Do Twoich codziennych zadań należeć będzie:

  • projektowanie, optymalizacja oraz testowanie baz danych
  • udzielanie wsparcia merytorycznego zespołowi w zakresie baz danych
  • codzienny monitoring funkcjonujących baz danych
  • zwiększanie wiedzy prowadzącej do realizowania wyznaczonych celów

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość baz danych PostgreSQL na poziomie optymalizacyjnym – minimum 2 lata
  • Bardzo dobra znajomość SQL
  • Umiejętność analizowania i optymalizowania zapytań SQL
  • Doświadczenie w modyfikacji planów zapytań
  • Podstawowa znajomość systemów Unix / Linux
  • Umiejętność przygotowywania wyciągów danych z baz danych
  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w programowaniu w języku PHP
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego
  • Komunikatywność oraz umiejętność zorganizowania pracy własnej

Co możemy Ci zaoferować:

  • Stałe, stabilne zatrudnienie (forma do wyboru)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz osiąganych rezultatów
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Dofinansowanie kart OK System i LuxMed
  • Dobrą atmosferę pracy i integrację z zespołem
Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy