Oferta pracy

Programista/-ka .NET/C#

IT PiAST Sp. z o.o.O firmie

  • Tuchowska 6b
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

IT PiAST Sp. z o.o.

Tuchowska 6b

Kraków

Od wielu lat współpracujemy z firmą Microsoft, jako certyfikowany partner. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy programistów C#, którzy dołączoną do obecnych projektów.

Zadania jakie będzie wykonywał programista:

  • Projektowanie i wytwarzanie oprogramowania w C# z wykorzystaniem technologii .NET,
  • Udział wdrożeniach systemów WMS\ERP,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Umiejętność programowania w C# i dobra znajomość platformy Microsoft .NET (min 3 lata doświadczenia),
  • Doświadczenie w programowaniu w Entity Framework, WCF
  • Podstawowa znajomość bazy danych MS SQL Server,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej i swobodną komunikację.

Dodatkowymi atutami będą:

  • Znajomość technik tworzenia aplikacji mobilnych oraz webowych,
  • Doświadczenie w programowaniu WCF Data Service - znajomość: protokołu OData, serwisów REST,
  • Doświadczenie w programowaniu WinForms,
  • Doświadczenie w programowaniu Xamarin,

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego pod okiem wykwalifikowanych specjalistów,
  • Dostęp do najnowszych technologii i narzędzi firmy Microsoft,
  • Możliwość uzyskania certyfikatów Microsoft,
  • Stabilność zatrudnienia (umowa o pracę),
  • Możliwość podjęcia pracy „od zaraz”,
  • Prywatną opiekę medyczną i możliwość przystąpienia do programu Benefit MultiSport.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy