Logo Pracuj.pl

Programista/ka .NET (C#, T-SQL)

FLEXI SOLUTIONSO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

FLEXI SOLUTIONS

Przeskok 2

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Dostarczamy specjalistyczne rozwiązania IT wspierające przedsiębiorstwa w optymalizacji procesów controllingu.

Nasz zespół tworzą eksperci i specjaliści posiadający kompetencje i wieloletnie doświadczenie w obszarze finansów, doradztwa biznesowego oraz IT.

Jesteśmy partnerem biznesowym dla Zarządu i Dyrektora Finansowego – przekładamy możliwości technologii IT na optymalne narzędzia dopasowane do potrzeb organizacji.

Stale rozwijamy i doskonalimy nasze systemy – konsekwentnie budujemy rozpoznawalną pozycję wśród wiodących rozwiązań w wybranych segmentach rynku

Nasze wymagania

  • bardzo dobra, praktyczna umiejętność programowania w języku C#/.NET,
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji z wykorzystaniem WPF i/lub VSTO,
  • dobra znajomość relacyjnych baz danych i Microsoft SQL Server,
  • znajomość systemu kontroli wersji Git,
  • dbałość o szczegóły, analityczne myślenie, dobre zrozumienie wymagań biznesowych.

Mile widziane

  • znajomość Entity Framework oraz wzorca projektowego MVVM,
  • doświadczenie z VBA i automatyzacją zadań w pakiecie MS Office.

To oferujemy

  • realny wpływ na kształt tworzonych rozwiązań i wysoką samodzielność w realizacji zadań,
  • dobrze zlokalizowane miejsce pracy,
  • udział w branżowych konferencjach i szkoleniach,
  • pracę w oparciu o wygodny dla Ciebie rodzaj umowy.

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

Aktualne oferty pracodawcy
nr ref.: FS/PROGRAMISTA.NET

Programista/ka .NET (C#, T-SQL), Przeskok 2, Warszawa