Oferta pracy

Programista/ka Systemów ERP

RSM Poland Audyt S.A.O firmie

  • Droga Dębińska 3B, 61-555 Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Zadania:

  • Projektowanie oraz rozbudowa funkcjonalności w oparciu o wymagania biznesowe;
  • Rozwój istniejących modułów systemu Oracle NetSuite;
  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych;
  • Cykliczna analiza kodu;
  • Codzienna praca w systemie SCRUM.

Wymagania:

  • Min. 2  lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobra znajomość języka JavaScript, jQuery, HTML i CSS, JSON, Java;
  • Dobra znajomość języka SQL oraz relacyjnych baz danych;
  • Dobra znajomość środowiska JIRA i systemu kontroli wersji GIT;
  • Mile widziana znajomość jednego z systemów ERP: NetSuite, Microsoft Navision, Comarch Optima, Comarch XL;
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz rozbudowany pakiet benefitów;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach;
  • Pracę przy ciekawych projektach międzynarodowych w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy