Oferta pracy

IT/01/04/2021/BIA/PPL
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do LBPro Sp. z o. o. z siedzibą w Białymstoku (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
LBPro sp. z o.o.

Programista / -ka systemów wbudowanych (Python / C / C++)

LBPro sp. z o.o.O firmie

  • Octowa 2A, Białystok
    Białystok, podlaskie
  • Ważna jeszcze 3 dni
    do: 12 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Octowa 2A

Białystok

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML5

  • jQuery

  • C#

  • ASP.NET

  • MVC

  • MS SQL

  • CSS3

  • Bootstrap

  • T-SQL

  • Entity Framework

  • XML

  • JSON

  • WCF

  • REST API

  • WEB API

Mile widziane

  • TypeScript

  • React.js

  • UX

  • Usability

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i tworzenie oprogramowania systemów wbudowanych z wykorzystaniem mikrokontrolerów,

  • projektowanie i tworzenie oprogramowania urządzeń/systemów wbudowanych z wykorzystaniem komputerów jednoukładowych (SBC), szczególnie Raspberry Pi,

  • analiza wymagań, projektowanie oraz implementacja nowych funkcjonalności / kolejnych wersji oprogramowania,

  • przygotowanie i aktualizacja dokumentacji technicznej,

  • nadzorowanie implementacji, wdrażanie i testowanie oprogramowania oraz rozwiązywanie wykrytych problemów,

  • współpraca z Zespołem odpowiedzialnym za realizację projektu.

Nasze wymagania

  • doświadczenia w realizacji projektów z wykorzystaniem Raspberry Pi lub analogicznych SBC – bardzo mile widziane również doświadczenie hobbistyczne,

  • znajomość systemów wbudowanych w tym doświadczenia w pracy z mikrokontrolerami ARM, PIC lub AVR,

  • umiejętności samodzielnego programowania w języku Python, C / C++,

  • umiejętność pracy z systemem kontroli wersji (git),

  • praktycznej znajomości zagadnień związanych z procesem tworzeniem oprogramowania oraz metod debugowania w systemach wbudowanych,

  • praktycznej znajomość środowiska LINUX – podstaw zagadnień sieciowych i konfiguracji systemu,

  • wiedza o działaniu, umiejętność użycia systemów czasu rzeczywistego (RTOS),

  • umiejętności wykorzystania przyrządów pomiarowych do testowania firmware (miernik, oscyloskop, analizator sygnałów logicznych etc.),

  • umiejętności odczytania schematu elektronicznego – zidentyfikowanie podzespołów, ich roli, znalezienie dokumentacji (datasheets) opisującej działanie,

  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną, tworzenie interfejsu użytkownika oraz swobodną komunikację w mowie i w piśmie,

  • samodzielności oraz zdolności analitycznego myślenia,

  • umiejętności pracy w zespole.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • mobile developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • embedded developer
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • support
  • product owner
  • project manager
  • graphic designer
  • UI designer
  • UX designer
  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • wzorce projektowe

  • BDD

  • deployment na poziomie zespołu

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • NFR

  • zarządzanie długiem technologicznym

  • automatyzacja testów

  • pentesty

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • wzajemne zaufanie – zero lojalek!

  • przyjazną atmosferę oraz pracę w zgranym i otwartym zespole,

  • udział w szkoleniach oraz wyjazdy na konferencje branżowe – dla podnoszenia twojej wiedzy i kwalifikacji oraz poszerzania twoich horyzontów,

  • rozwój zawodowy i możliwość podnoszenia twoich umiejętności poprzez pracę w doświadczonym zespole specjalistów, w oparciu o nowoczesne technologie,

  • nowe wyzwanie każdego dnia – pracę w różnych obszarach związanych z funkcjonowaniem firmy,

  • rozwój twoich umiejętności i doświadczenia poprzez pracę w firmie realizującej projekty dla klientów zagranicznych, i kontakt z ludźmi, którzy swym myśleniem wychodzą poza utarte schematy,

  • elastyczne i stabilne warunki zatrudnienia,

  • konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od poziomu umiejętności i zaangażowania,

  • elastyczne godziny pracy – możliwość indywidualnego ustalania godzin pracy,

  • świetną lokalizację biura i znakomitą kawę,

  • wybraną kartę Programu Benefit,

  • dostęp do LBPro BookZone i nagród w ramach MyLBPro – Loyalty BOX,

  • wsparcie dla twego relaksu w przerwie od pracy,

  • miejsce parkingowe pod siedzibą firmy dla twojego roweru lub samochodu lub hulajnogi!

Specjalizujemy się w projektowaniu i tworzeniu nieszablonowych systemów informatycznych. Naszą domeną są rozwiązania „szyte na miarę”, które realizujemy kompleksowo - począwszy od zaprojektowania systemu, przez tworzenie poszczególnych aplikacji, po dalszy rozwój i udoskonalanie funkcjonalności. Naszymi klientami są przedsiębiorstwa z sektora MŚP z Polski i z zagranicy, w tym m. in. ze Stanów Zjednoczonych.

Obecnie intensywnie pracujemy nad wprowadzeniem na rynek produktów opartych m.in. o tzw. rozwiązania kioskowe – tak własny, jak i naszych klientów. Dlatego właśnie poszukujemy zaznajomionych z tym obszarem Programistów i Programistek, którzy / które wesprą nasz zespół wiedzą i doświadczeniem w zakresie mikrokontrolerów oraz firmware.

Przewiń do profilu firmy