Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista

PSPG Polska Sp. z o.o.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • SQL

Mile widziane

  • MS SQL Server

  • LINQ

  • Entity Framework

  • WPF

  • MVVM

  • WCF

  • WebAPI

  • REST

O projekcie

Projekt pracy działu IT w PSPG Polska Sp. z o.o. ma za zadanie usprawnianie już istniejącego systemu zarządzania automatami vendingowymi firmy jak i rozwijanie aplikacji do ich obsługi + ewentualne przeprowadzanie w dodatkowo zlecanych projektach, alternatywnych integracji międzysystemowych.

Twój zakres obowiązków

Rozwój i utrzymanie systemu obsługi maszyn vendingowych / systemu kontroli obiegu odzieży.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość C#

  • Znajomość SQL (preferowany MS SQL Server)

  • Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów (np.: informatyka, elektronika, matematyka, fizyka)

  • Wskazana znajomość wzorców projektowych

  • LINQ i Entity Framework

  • WPF i MVVM

  • WCF, WebAPI, REST

  • Mile widziane certyfikaty Microsoft (MCSA, MCSD). Jeśli ich nie masz, to pomożemy Ci je zdobyć!

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • scrum

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • wzorce projektowe

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy manualne

To oferujemy

  • Miłą atmosferę oraz dobre warunki pracy

  • Zatrudnienie w oparciu o UOP, B2B lub UZ

  • Zarobki (nawet) do 14 000 PLN brutto/ zależne od doświadczenia i umiejętności i rodzaju umowy

  • Profesjonalne stanowisko pracy (stacje robocze lub laptopy DELL)

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju osobistego i zdobywania doświadczenia w bardzo ciekawych i nowatorskich projektach

  • Prowizje do wynagrodzenia z dodatkowych projektów zlecanych

  • Firma mieści się w centrum miasta Bytom, w świeżo odremontowanym budynku. Zaraz obok przystanek tramwajowy, dworzec autobusowy i PKP. Gdy wszyscy rano tkwią w korku do Katowic lub Gliwic, Ty jedziesz w przeciwną stronę :)

  • Benefity

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • praca przy wyjątkowych projektach

  • prowizje z dodatkowych projektów

PSPG Polska jest czołowym producentem automatów vendingowych do wydawania ŚOI/BHP i narzędzi oraz automatów do kontroli obiegu pralniczego, zarówno w szpitalach jak i w przemyśle.

W związku z dynamicznym rozwojem uruchamiamy w Bytomiu Dział Rozwoju Oprogramowania i poszukujemy osób o różnym poziomie doświadczenia na stanowisko:

Programista

Oprogramowanie tworzymy głównie w technologii Microsoft .Net.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,

odwiedź naszą stronę internetową: http://www.automatybhp.eu

Przewiń do profilu firmy

Aplikowanie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.