Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Programista

Śląski Uniwersytet Medyczny w KatowicachO firmie

  • Poniatowskiego 15
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

Poniatowskiego 15

Katowice

Programista

Opis stanowiska:

  • Samodzielne projektowanie i implementacja aplikacji
  • Utrzymanie działających aplikacji
  • Sporządzanie dokumentacji kodu
  • Utrzymanie jakości i aktualności kodu

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość programowania strukturalnego i obiektowego w języku PHP
  • Bardzo dobra znajomość HTML, CSS, BOOTSTRAP
  • Umiejętność pracy z relacyjnymi bazami danych, znajomość MySQL
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną w języku angielskim
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy, samodzielność, dokładność oraz zdolność analitycznego myślenia
  • Wyższe wykształcenie informatyczne lub student ostatniego roku gotowy do pracy w pełnym wymiarze godzinowym

Mile widziane dodatkowo:

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych PHP
  • Znajomość frameworku Laravel
  • Znajomość Oracle
  • Znajomość Java dla Android

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w jednostce o charakterze stricte informatycznym
  • Stałe godziny pracy (7.30 - 15.30)
  • Atrakcyjny fundusz socjalny

Ogłoszenie archiwalne