Oferta pracy

Programista

PCWOO firmie

PCWO

Świętego Leonarda 7

Kielce

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Programista

Opis stanowiska:

  • projektowanie, implementacja oraz wdrażanie aplikacji webowych
  • testowanie rozwiązań oraz dbałość o najwyższą jakość kodu
  • praca przy wdrożonych projektach w technologii Node.js

Oczekujemy:

  •  bardzo dobra znajomość HTML 5, CSS 3
  •  biegłe posługiwanie się JavaScript-em (ES6) oraz TypeScript-em
  •  praktyczna znajomość GIT
  •  znajomość framework-a Angular do budowania aplikacji front-end (Angular 2 lub wyżej)
  •  wsparcie w diagnozie i rozwiązywaniu błędów produkcyjnych
  •  znajomość technologii Web Services: REST

Mile widziane:

  • znajomość systemów kontroli wersji: SVN, GIT
  • podstawowa znajomość środowiska Docker
  • podstawowa znajomość systemu operacyjnego Windows, Linux
  • znajomość PHP, Wordpress
  • znajomość pakietu Microsoft Office

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • współpracę z firmą oferującą sprawdzone i nowoczesne produkty
  • życzliwy i profesjonalny zespół współpracowników

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem ewentualnie list motywacyjny) w tytule proszę wpisać "Programista"

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu oraz załączonych plikach (CV lub list motywacyjny), a także we wszystkich zgromadzonych materiałach pozyskanych w toku rekrutacji, dla potrzeb obecnych i kolejnych procesów rekrutacyjnych."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy