Programista/ Konsultant ds. Wdrożeń Webcon BPS

FAKRO

  • Nowy Sącz

    Nowy Sącz, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

Twój zakres obowiązków

  • osoba na stanowisku będzie odpowiadała za analizę wymagań, budowę aplikacji biznesowych oraz techniczne wsparcie zespołu projektowego

  • analiza procesów biznesowych oraz ich modelowanie przy użyciu narzędzi klasy BPMN

  • projektowanie i implementacja rozwiązań informatycznych z wykorzystaniem Webcon BPS

  • tworzenie dokumentacji wdrożeniowej

  • utrzymywanie i wsparcie merytoryczne wdrożonych rozwiązań

  • automatyzacja i optymalizacja istniejących aplikacji

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia we wdrożeniach przy użyciu systemu WEBCON BPS

  • znajomość języków T-SQL oraz Javascript

  • praktyczne użycie notacji BPMN na potrzeby mapowania procesów biznesowych

  • zdolność analitycznego myślenia

  • wykształcenie wyższe techniczne na kierunkach informatycznych lub pokrewnych

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • chęć ciągłej nauki, umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy

Mile widziane

  • znajomość zagadnień związanych z administrowaniem systemami i usługami opartymi o rozwiązania Microsoft (Windows Server, MS SQL Server, Active Directory, Office 365, Azure,)

  • znajomość rozwiązań klasy RPA

  • umiejętność prowadzenia projektów wdrożeniowych, znajomość metodyk Agile/Waterfall

To oferujemy

  • umowę o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na światowym rynku lub B2B

  • elastyczne godziny pracy

  • możliwość pracy zdalnej

  • wsparcie poprzez system szkoleń wdrażających oraz zawodowych

  • przyjazną atmosferę pracy

  • dostęp do nowoczesnych technologii

  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach awansów i rekrutacji wewnętrznych

  • dobre warunki pracy

  • dostęp do kart sportowych, wejściówki na basen, udział w imprezach integracyjnych

  • dostęp do nauki języka angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego

  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia w PZU oraz opieki medycznej

  • bonusy w okresach świątecznych

  • dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe

  • korzystne rabaty pracownicze na zakup produktów FAKRO

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • wejściówki na basen

  • dostęp do biletów na wydarzenia kulturalne oraz sportowe

  • stabilne zatrudnienie

  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego

FAKRO

Jesteśmy polską firmą w branży stolarki budowlanej, od lat działającą i odnoszącą sukcesy na rynku krajowym i międzynarodowym.

Przewiń do profilu firmy