Oferta pracy

Programista

North.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.O firmie

North.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Wąwozowa 7B

Koszalin

North.pl to firma z bogatym asortymentem części zamiennych do AGD i RTV w Polsce. To także firma, która bardzo dużo czasu i sił poświęca na rozwój systemów informatycznych i pracę z nowymi technologiami w branży e-commerce.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?
To świetnie!

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Programista

Twoje zadania:

Dołączając do naszego zespołu staniesz się częścią Działu Aplikacji, pracując nad stałym rozwojem sklepu internetowego https://north.pl.

Jako Programista będziesz miał okazję wykorzystać swoje umiejętności w zakresie implementacji komponentów biznesowych w technologiach .NET, ASP.NET w modelu MVC oraz algorytmów logiki biznesowej. Będziesz także odpowiedzialny za integrację z systemami zewnętrznymi oraz tworzenie i utrzymanie dokumentacji projektowej.

Szukamy osób, które:

  • myślą o współpracy długoterminowej, bo cenimy sobie dobre relacje,
  • lubią dzielić się wiedzą, bo wszyscy stale się uczymy,
  • chcą mieć wpływ na pracę zespołu, bo dbamy o kreatywność,
  • będą wspierać realizowane cele, bo jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły,
  • preferują nowoczesne, średniej wielkości firmy i przyjemną atmosferę w pracy, bo kultura organizacyjna jest dla nas bardzo ważna.

Czego oczekujemy?

  • znajomość C# lub VB.Net,
  • znajomość ASP.NET MVC5,
  • znajomość WCF,
  • znajomość kontroli wersji GIT,
  • znajomość SQL,
  • chęci nauki nowych technologii,
  • bardzo dobrej komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.

Mile widziane:

  • znajomości biblioteki Telerik
  • podstawowa znajomość JIRA,Confluence
  • podstawowa znajomość JavaScript, html, css
  • podstawowa znajomość entity framework

Co oferujemy?

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (lub zdalnie w formie B2B),
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (6:30-9:00),
  • możliwość pracy zdalnej,
  • dofinansowanie do kursów,
  • w pełni wyposażone stanowisko pracy,
  • samodzielność oraz realny wpływ na działania zespołu,
  • udział w innowacyjnych projektach,
  • bezpieczne i higieniczne warunki pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o umieszczenie w CV oświadczenia:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy