Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista

PTM SOFT

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

PTM SOFT

Królewska 57

Krowodrza

Kraków

Twój zakres obowiązków

Analiza problemu, projektowanie rozwiązania i jego implementacja zarówno po stronie back-endu jak i front-endu. Z czasem aktywny udział na pozostałych etapach realizacji projektu - m.in. udział w analizie wymagań, projektowaniu całości rozwiązania, kontakt z klientami i użytkownikami, wdrożenia i część związana z podstawową administracją.

Nasze wymagania

  • podstawowa wiedza z zakresu wytwarzania oprogramowania,

  • umiejętność programowania w języku Java z użyciem Spring Framework i Hibernate,

  • dobra znajomość zagadnień z programowania obiektowego,

  • znajomość SQL i relacyjnych baz danych,

  • podstawowa znajomość HTML, CSS, JS,

  • chęć nauki i rozwoju jak programista.

  • MILE WIDZIANE LUB CHĘĆ POZNANIA:

  • React i NextJS,

  • wzorców projektowych i architektonicznych,

  • zagadnień z zakresu testowania oprogramowania i metodyki TDD,

  • podstawowa znajomość zagadnień z programowaniem w Android Studio

  • skrótów SOLID, DDD, KISS, CI/CD, WCAG,

  • najlepszych praktyk w dziedzinie UX,

  • systemów z rodziny Linux (głównie Ubuntu/Debian),

  • gry w piłkarzyki :)

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz doświadczenia

  • elastyczny czas pracy

  • luźna niekorporacyjna atmosfera

  • wsparcie doświadczonego zespołu

  • wyjścia firmowe

  • karta multisport

  • pracę w dobrze skomunikowanej części miasta (centrum Krakowa)

  • możliwość ciągłego rozwoju

  • dobrze wyposażoną kuchnię

  • piłkarzyki oraz playstation :)

O nas

Wykonujemy głównie oprogramowanie webowe (stack: React, Java 11,17, PostgreSQL). Czasami aplikacje mobilne (Android) oraz sporadycznie oprogramowanie dedykowane na komputery przemysłowe (Java). Naszymi głównymi klientami są instytucje publiczne i mniejsze przedsiębiorstwa. Projekty trwają przeważnie ok. 3 - 6 miesięcy (potem tylko utrzymanie i drobne modyfikacje). Jest więc dużo projektów “greenfield” - w każdym projekcie staramy się wprowadzić coś nowego lub poprawić sposób wytwarzania oprogramowania. Projekty “legacy” zajmują do 5-10% czasu.