Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1276 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma PXM jest producentem specjalistycznej aparatury elektronicznej. Działamy na rynku od 24 lat i nasze wieloletnie doświadczenie łączymy z nowoczesnymi technologiami przy tworzeniu wysokiej jakości produktów.

    PROGRAMISTA
    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska:

    Programista będzie odpowiedzialny za tworzenie aplikacji z graficznym interfejsem użytkownika dla systemu Windows. Program ma służyć do konfigurowania zaawansowanych sterowników oświetlenia.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji z graficznym interfejsem dla systemów Windows,
    • Bardzo dobra znajomość przynajmniej jednego z języków programowania wysokiego poziomu: C#, C++ (z bilbioteką Qt), Python (z biblioteką graficzną np. PyQt) lub Java,
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej dobrym w mowie i piśmie.

    Mile widziane:

    • Znajomość protokołów TCP/IP, USB, RS-232/485,
    • Znajomość systemu kontroli wersji SVN.

    Oferujemy:

    • Pełny etat na podstawie umowy o pracę,
    • Urozmaicone zadania przy ciekawych projektach,
    • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
    • Miłą, niekorporacyjną atmosferę.

    CV proszę przesłać klikając w przycisk:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.)