Programista

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 05.07.2018
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 04.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    opisopisopis
    PROGRAMISTA
    Nr ref.: PR/pr

    Podstawowe informacje

    Miejsce pracy:
    Kraków, Katowice
    Częstochowa, Łódź
    Poznań, Wrocław, Białystok
    Godziny pracy:
    do ustalenia
    z kierownikiem
    Rodzaj umowy:
    o pracę
    zapraszamy:od zaraz!
    branża:IT
    podróże służbowe:
    praca zdalna:
    kontakt z klientem:
    wyzwania projektowe:

    Profil pracownika

    • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
    • potwierdzona doświadczeniem praktyczna znajomość jednej z wymienionych poniżej technologii:
      • Java
      • Bazy Danych
      • Web: Angular, React
      • iOS/Android
      • .NET/C#
    • kreatywność, analityczne myślenie i systemowe podejście do rozwiązań IT
    • umiejętność pracy w zespole
    • znajomość języka angielskiego (na poziomie analizy dokumentacji technicznej)

    Zakres obowiązków

    • współpraca z analitykami biznesowymi
    • implementacja projektów funkcjonalnych
    • diagnozowanie i poprawa błędów
    • przygotowywanie dokumentacji technicznej dla realizowanej funkcjonalności

    Nasza oferta

    prywatna opieka
    medyczna
    dostęp do obiektów sportowych i rekreacyjnych
    indywidualny plan
    szkoleniowy
    wyjazdy/spotkania
    integracyjne

    Dodatkowo

    udział w inicjatywach charytatywnych
    wymiana wiedzy

    imprezy rodzinne
    świetnie zlokalizowane biuro

    wsparcie startu w zawodach sportowych
    sympatyczna atmosfera

    infrastruktura rowerowa
    kameralne przestrzenie biurowe

    Osoby zainteresowane ofertą pracy w Comarch prosimy o wypełnienie ankiety rekrutacyjnej online na stronie kariera.comarch.pl oraz o załączenie CV. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów, dostępna jest na stronie ankiety rekrutacyjnej. Uprzejmie informujemy, że na spotkania rekrutacyjne zapraszamy tylko wybrane osoby.