Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 15.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Granteam jest polską firmą informatyczną specjalizującą się we wdrożeniach rozwiązań informatycznych usprawniających pracę laboratoriów (systemy klasy LIMS). Granteam to przede wszystkim ludzie, którzy decydują o rozwoju i sukcesach w naszej firmie. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów o różnym poziomie doświadczenia.

    Programista
    Miejsce pracy: Kraków

    Obowiązki:

    • Rozbudowa systemów informatycznych
    • Tworzenie nowych funkcjonalności systemu w oparciu o analizę potrzeb klienta
    • Praca w międzynarodowych zespołach programistycznych
    • Samodzielna realizacja oraz koordynacja współpracy z zewnętrznymi wykonawcami

    Wymagania:

    • Wykształcenie kierunkowe (lub w trakcie studiów technicznych – informatyka, automatyka i pokrewne)
    • Znajomość programowania w technologii .NET (znajomość zagadnień i technologii związanych z programowaniem w języku JavaScript, platformy .NET oraz Visual Studio będzie dodatkowym atutem )
    • Znajomość SQL (umiejętność administracji bazami danych MS SQL będzie dodatkowym atutem)
    • Mile widziana znajomość JavaScript, Web Services, Crystal Reports
    • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na rozumienie dokumentacji technicznej
    • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
    • Pracowitość, zaangażowanie i dobra organizacja pracy

    Oferujemy:

    • Możliwość realizacji prestiżowych projektów dla największych firm w Polsce i na świecie
    • Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie
    • Pracę w młodym i oferującym wsparcie zespole
    • Stałe podnoszenie kwalifikacji oraz atrakcyjne i elastyczne warunki zatrudnienia
    • Dbamy również o naszą kondycję - w biurze sprzęt VR do dyspozycji ekipy ;)

    Zachęcamy również studentów do odbywania u nas praktyk oraz stażu! Najlepszych zaprosimy do dalszej współpracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.