Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Programista

MAEM Sp. z o.o.O firmie

  • Bociana 22A, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

MAEM Sp. z o.o.

Bociana 22A

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • SQL

  • Java

Mile widziane

  • środowisko Linux

  • HTML

  • CSS

  • .NET Core

  • Xamarin

  • Blazor

  • Visual Studio

  • Git

  • PHP

  • WordPress

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z różnymi działami firmy w celu weryfikacji wymagań do wprowadzanych w systemie zmian

  • tworzenie i testowanie oprogramowania

  • rozwiązywanie problemów, realizowanie prac rozwojowych i utrzymaniowych

  • opracowywanie dokumentacji wykonawczej

Nasze wymagania

  • znajomość jednego z języków programowania: C#, Java

  • praktyczna znajomość języka SQL

  • umiejętność projektowania rozbudowanych systemów bazodanowych

  • kreatywność i zdolność analitycznego myślenia

  • umiejętność szybkiego uczenia się i adaptacji

  • chęć zdobywania wiedzy oraz dzielenia się nią

  • solidność, dokładność i terminowość

To oferujemy

  • stabilność, jaką daje umowa o pracę

  • możliwość rozwoju u rzetelnego Pracodawcy, dla którego certyfikaty ISO 9001 oraz ISO 14001 nie służą ozdobie ścian, a jakość jest środowiskiem naturalnym

  • aktywności w ramach CSR – biegaj z nami, chodź na rower, oddaj krew, posprzątaj świat – dołącz do akcji zmieniających rzeczywistość

  • regularne, firmowe wyjścia integracyjne

  • możliwość korzystania z naszej wewnętrznej biblioteki

  • pakiet socjalny: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, kartą Multisport

  • kuchenne spotkania przy kawie i tematyczne obiady firmowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • aktywności w ramach CSR

Firma MAEM działa na rynku od 2005r. Jesteśmy polskim, niezależnym producentem wysokojakościowych, alternatywnych części zamiennych oraz gotowych rozwiązań do różnego rodzaju urządzeń dla przemysłu morskiego. Nasze produkty wytwarzamy z najwyższą starannością, w oparciu o unikatową metodę reverse engineering. Produkowane części są obecne w maszynowniach ponad 8000 statków, przemierzających wszystkie morza i oceany naszego globu. Czyni nas to obecnie jednym z wiodących producentów alternatywnych części zamiennych w Europie.

Zatrudniamy dziś ponad 120-tu Specjalistów różnych dziedzin, wciąż poszukując najlepszych.

Przewiń do profilu firmy

Czego nie możemy Ci zaoferować?

  • focus‘owania, challenge‘owania, wyścigów oraz innych zwyczajów obecnych na rynku pracy

  • traktowania Cię przedmiotowo – nie szukamy robotów, mechanicznie wykonujących swoje obowiązki – Ty i Twoje zdanie zawsze będziecie brani pod uwagę w kluczowych dla Twojego Działu sprawach

  • gonitwy za stanowiskami – są one dla nas drugorzędną sprawą. Liczy się to, kim jesteś i co robisz, nie jaka tabliczka zdobi Twoje drzwi

  • szablonowego myślenia – zależy nam, abyś umiał poruszać się w świecie bez mapy – wspólnie tworzymy zespoły, które samodzielnie poszukują rozwiązań