Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista

  • Legnica, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 18.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Programista

    Miejsce pracy: Legnica

    Opis stanowiska

    Osoby zatrudnione na ww. stanowisku będą odpowiedzialne za prowadzenie warsztatów programowania dla dzieci i młodzieży z zakresu wybranych zagadnień - aplikacje webowe, aplikacje mobilne, Scratch, podstawy C++, Java, C#, App Inventor, Unity 3D, Gimp. Miejsce pracy: centrum i okolice.

    Wymagania

    • status czynnego zawodowo programisty lub nauczyciela informatyki
    • wykształcenie wyższe kierunkowe - informatyczne
    • mile widziane doświadczenie w zakresie pracy z dziećmi
    • mile widziane doświadczenie zawodowe w prowadzeniu zajęć komputerowych

    Oferujemy

    • atrakcyjne wynagrodzenie
      (umowa zlecenie)
    • elastyczny czas pracy
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • długoletnia współpraca
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.