Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista linux/c/embedded

POLSKIE KASY WIRTUALNE PROSTA S.A.

umowa o pracę, umowa zlecenie
5 00015 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

aleja Zwycięstwa 96/98

Redłowo

Gdynia

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C

  • Linux

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

Szukamy osób, które chcą wziąć udział w ciekawym projekcie R&D, w ramach którego powstaje urządzenie (architektura ARM) z oprogramowaniem, które po przebadaniu przez Główny Urząd Miar otrzyma homologację jako kasa rejestrująca w formie oprogramowania (wirtualna kasa fiskalna)

Nasze wymagania

  • open mind

  • linux

  • C

  • embedded

  • dodatkowy atut – elektronika

  • dodatkowy atut – matematyka/fizyka

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • firma wspiera projekty open source

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy latami zdobywali wiedzę i doświadczenie w zakresie fiskalizacji sprzedaży, systemów embedded, linux kernel etc. członkowie naszego zespołu będą mogli dogłębnie poznać te zagadnienia w ramach swoich obowiązków.

  • Oferujemy godziwe warunki pracy, w biurach znajdujących się w Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym

  • Benefity

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Tworzymy wirtualne kasy fiskalne, które podlegają homologacji Głównego Urzędu Miar. Spełniają one warunki techniczne określone w rozporządzeniach Ministerstwa Finansów i mogą być stosowane do rejestracji sprzedaży oferując zdecydowanie większe możliwości od tradycyjnych kas fiskalnych.

Dostarczamy całe środowisko pracy łącznie z dedykowanymi urządzeniami i systemem operacyjnym.

Budujemy zespół R&D, szukamy osób, które interesują się Linuxem, programowaniem niskopoziomowym, technologiami embedded, oprogramowaniem open source, dla których ważna jest wysoka jakość tworzonego kodu i optymalne wykorzystanie dostępnych zasobów sprzętowych.

Szukamy pracowitych i uczciwych ludzi z otwartymi głowami, którzy chcą się uczyć i na bieżąco wykorzystywać zdobytą wiedzę w tworzeniu naszych produktów.

Przewiń do profilu firmy