Oferta pracy

Programista

Uniwersytet Medyczny w ŁodziO firmie

  • Al. Kośiuszki 4
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Al. Kośiuszki 4

Łódź

IT Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
Przyłącz się do nas!

poszukuje osób do realizacji zadań w projekcie:
"Operacja-Integracja 2.0! - II etap wdrażania Zintegrowanego Programu Uczelni"
Programista
Jednostka: Centrum Kompetencji Procesowych
Forma zatrudnienia: umowa o pracę, możliwość pracy zdalnej, elastyczne godziny pracy
Liczba poszukiwanych pracowników: 2 osoby

Zadania:

  • Tworzenie procesów w narzędziach informatycznych na podstawie dokumentacji analitycznej, czyli budowanie przepływu procesów, reguł decyzyjnych, formularzy oraz  dedykowanych baz danych.
  • Tworzenie rozwiązań przechowywania danych merytorycznych, przeprowadzanie testów wewnętrznych, optymalizacja kodu tworzonych procesów i aplikacji procesowych.
  • Tworzenie dokumentacji technicznej.
  • Modyfikowanie i nadzorowanie aplikacji procesowych.
  • Pisanie usług w języku JavaScript.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego informatycznego.
  • min. 1 rok doświadczenia w programowaniu w językach JavaScript, HTML, CSS, SQL (w przypadku aplikacji na stanowisko: Młodszy Programista doświadczenie nie jest wymagane).
  • Umiejętności programowania JavaScript oraz programowania obiektowego, budowania  Graficznych Interfejsów Użytkownika, zwłaszcza formularzy webowych.
  • Znajomości środowisk developerskich.
  • Umiejętność projektowania baz danych.
  • Samodzielności oraz inicjatywy w działaniu i rozwiązywaniu problemów.
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Co możemy zagwarantować w zamian za solidną pracę:

  • Szkolenia i wprowadzenie w merytoryczne aspekty, które wyposażą Cię
    w  niezbędne umiejętności i wiedzę.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę (kontynuacja zatrudnienia po zakończeniu realizacji projektu).
  • Możliwość zatrudnienia na niepełny etat.
  • Pełne pokrycie składek ZUS w przypadku samozatrudnionych.
  • Bogate zaplecze socjalne: „wczasy po gruszą", „trzynasta pensja", dofinansowanie aktywności sportowej i sporo innych benefitów.
  • Motywacyjny system wynagrodzeń.
  • Jasną ścieżkę kariery.
  • Udział w ciekawych projektach ze względu na prężenie działającą i  rozwijającą się jednostkę.
Prosimy o przesłanie za pomocą przycisku "Aplikuj" swojego CV zawierając:

Informacje, o których mowa w art. 22¹ § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz.U. z 2019 r., poz. 1040), tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Klauzulę zgody: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w załączonym CV i innych dokumentach aplikacyjnych przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi na potrzeby realizacji toczącego się procesu rekrutacyjnego.

Odpowiemy tylko na wybrane oferty!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy