Logo Pracuj.pl

Programista

Comarch SAO firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Angular

  • Java

  • React

  • iOS

  • Android

  • .NET

  • C#

O projekcie

Rozpocznij karierę Programisty w Comarch! Do Twoich obowiązków będzie należeć m.in. tworzenie innowacyjnego oprogramowania czy wsparcie techniczne oraz rozwiązywanie problemów w istniejących aplikacjach. Dodatkowo otrzymasz od nas możliwość rozwoju swoich umiejętności podczas współpracy z doświadczonymi specjalistami oraz będziesz mógł aktywnie uczestniczyć w międzynarodowych projektach. Nie czekaj, sprawdź ofertę i aplikuj już dziś!

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i rozwój oprogramowania wykorzystywanych przez klientów wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • Współpraca z analitykami biznesowymi, Product Ownerem, testerami, devopsami we wszystkich etapach wytwarzania oprogramowania
  • Diagnozowanie i poprawa błędów
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej dla realizowanej funkcjonalności

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Praktyczna znajomość jednej z wymienionych technologii: Java/Bazy danych; .NET/C#; Web: Angular, React; iOS/Android
  • Kreatywność, analityczne myślenie i systemowe podejście do rozwiązań IT
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Pomysłowość, orientacja na znajdowanie rozwiązań
  • Znajomość języka angielskiego (na poziomie analizy dokumentacji technicznej)

To oferujemy

  • Praca przy dużych międzynarodowych projektach dla branży: telekomunikacyjnej, finansowej, usługowej, e-Zdrowie, IoT
  • Praca w systemie hybrydowym

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników

Aktualne oferty pracodawcy
Numer referencyjny: P/Pr

Programista, Lublin