Ta oferta pracy jest nieaktualna od 33 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista maszyn CNC

  • Koszwały (pow. gdański), pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 19.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Base Group Sp. z o.o. z siedzibą w Koszwałach, gm. Cedry Wielkie jest firmą specjalizującą się w wysokiej jakości prefabrykacji i montażu różnych typów małej i średniej wielkości konstrukcji metalowych. W obecnej chwili w związku z intensywnym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Koszwały
    Zakres obowiązków
    • Tworzenie programów na maszyny CNC: Waterjet/Laser/Prasa Krawędziowa Safan/Centrum frezarskie Hartford/Roboty spawalnicze
    • Monitorowanie procesu produkcyjnego
    • Praca na systemie ERP

    Poszukiwane kompetencje

    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, ale nie jest to warunek konieczny - możliwość przyuczenia
    • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
    • Obsługa AutoCad
    • Mile widziana umiejętność obsługi CAD3D, jak np Inventor czy IronCAD
    • Obsługa MS Office (Excel)
    • Pracowitość, odpowiedzialność

    Oferujemy

    • Stabilną pracę w intensywnie rozwijającej się firmie
    • Kontakt z nowoczesną technologią- wykonujemy konstrukcje dla przemysłu m. in. kolejowego czy energetycznego wysokich napięć, korzystamy z nowoczesnych rozwiązań i systemów
    • Rozwój zawodowy, atrakcyjne szkolenia- ścieżki rozwoju
    • Premiowanie za efektywność
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
    • Pakiet benefitów: współfinansowana przez pracodawcę prywatna opieka medyczna i dodatkowe ubezpieczenie pracownicze NNW,  możliwość skorzystania z kart Multisport
    • Dodatkowe świadczenie pieniężne świąteczne
    • Imprezy integracyjne
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez opcję APLIKUJ poniżej.