Logo Pracuj.pl

Programista mikrokontrolerów

GATE Enterprise Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

GATE Enterprise Sp. z o.o. Sp. k.

Torowa 3H

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C

  • C++

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i rozwój oprogramowania w języku “C”,
  • programowanie mikrokontrolerów Nordic nRF, STM32, STM8
  • tworzenie oraz aktualizacja dokumentacji,
  • testowanie prototypów.

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu z wykorzystaniem języka z rodziny “C”,
  • bardzo dobrej znajomości programowania w języku “C” i/lub “C++”,
  • doświadczenia w programowaniu mikrokontrolerów (8b,32b) w “C” i/lub “C++”,
  • znajomości specyfiki programowania systemów wbudowanych z uwzględnieniem ograniczonych zasobów sprzętowych,
  • umiejętności obsługi podstawowych peryferii,
  • umiejętność obsługi komunikacji BLE,
  • wiedzy w zakresie elektroniki cyfrowej i analogowej umożliwiającej czytanie schematów zawierających cyfrowe i analogowe obwody elektroniczne,
  • znajomości elektroniki w stopniu pozwalającym na świadomą implementację obsługi poszczególnych bloków elektronicznych,
  • umiejętności posługiwania się urządzeniami kontrolno-pomiarowymi,
  • znajomości języka angielskiego min. na poziomie B2,
  • umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • samodzielności w dziedzinie, którą reprezentujesz.

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe,
  • osiągnięcia w realizacji projektów związanych z robotyką,
  • znajomość oprogramowania Atlassian: Confluence, Jira, Bitbucket,
  • doświadczenie w zwinnym podejściu do zarządzania projektami,
  • znajomość zagadnień szyfrowania oraz transmisji danych.

To oferujemy

  • pracę w firmie będącej liderem na światowym rynku elektroniki do replik broni,
  • dostęp do najnowszych produktów GATE,
  • strzelanki airsoftowe,
  • pracę w zespole Scrum,
  • umowę o pracę lub B2B,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania,
  • dofinansowanie karty Multisport, pakietu Luxmed, Krakowskiej Karty Miejskiej,
  • darmowy parking dla pracowników,
  • pyszną kawę.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

GATE Electronics jest krakowską firmą będącą światowym liderem na rynku elektroniki i oprogramowania do broni treningowej. Nasz zespół składa się z osób łączących pasję z wiedzą i umiejętnościami.

Produkty GATE sprzedawane są od 2009 roku w ponad 30 krajach.

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.gatee.eu

Programista mikrokontrolerów, Torowa 3H, Kraków