Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista mikrokontrolerów

GATE Enterprise Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Torowa 3H, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

GATE Enterprise Sp. z o.o. Sp. k.

Torowa 3H

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C

  • C++

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i rozwój oprogramowania w języku “C”,

  • programowanie mikrokontrolerów Nordic nRF, STM32, STM8

  • tworzenie oraz aktualizacja dokumentacji,

  • testowanie prototypów.

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu z wykorzystaniem języka z rodziny “C”,

  • bardzo dobrej znajomości programowania w języku “C” i/lub “C++”,

  • doświadczenia w programowaniu mikrokontrolerów (8b,32b) w “C” i/lub “C++”,

  • znajomości specyfiki programowania systemów wbudowanych z uwzględnieniem ograniczonych zasobów sprzętowych,

  • umiejętności obsługi podstawowych peryferii,

  • umiejętność obsługi komunikacji BLE,

  • wiedzy w zakresie elektroniki cyfrowej i analogowej umożliwiającej czytanie schematów zawierających cyfrowe i analogowe obwody elektroniczne,

  • znajomości elektroniki w stopniu pozwalającym na świadomą implementację obsługi poszczególnych bloków elektronicznych,

  • umiejętności posługiwania się urządzeniami kontrolno-pomiarowymi,

  • znajomości języka angielskiego min. na poziomie B2,

  • umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów,

  • samodzielności w dziedzinie, którą reprezentujesz.

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe,

  • osiągnięcia w realizacji projektów związanych z robotyką,

  • znajomość oprogramowania Atlassian: Confluence, Jira, Bitbucket,

  • doświadczenie w zwinnym podejściu do zarządzania projektami,

  • znajomość zagadnień szyfrowania oraz transmisji danych.

To oferujemy

  • pracę w firmie będącej liderem na światowym rynku elektroniki do replik broni,

  • dostęp do najnowszych produktów GATE,

  • strzelanki airsoftowe,

  • pracę w zespole Scrum,

  • umowę o pracę lub B2B,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania,

  • dofinansowanie karty Multisport, pakietu Luxmed, Krakowskiej Karty Miejskiej,

  • darmowy parking dla pracowników,

  • pyszną kawę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

GATE Electronics jest krakowską firmą będącą światowym liderem na rynku elektroniki i oprogramowania do broni treningowej. Nasz zespół składa się z osób łączących pasję z wiedzą i umiejętnościami.

Produkty GATE sprzedawane są od 2009 roku w ponad 30 krajach.

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.gatee.eu

Przewiń do profilu firmy