Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista Mobile

Ideo Sp. z o.o.

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Dart

  • Flutter

  • RESTApi

  • Firebase

O projekcie

Aktualnie rozwijamy nasz zespół mobilny. Poszukujemy Flutter Developera, który razem z Nami będzie tworzył nowoczesne projekty mobilne dla Klientów z całego świata i z wielu branż. Dołącz do nas i razem zmieniajmy rynek aplikacji mobilnych!

Twój zakres obowiązków

  • rozwiązywanie codziennych wyzwań w projektach oraz dzielenie się swoim doświadczeniem z zespołem,

  • tworzenie aplikacji mobilnych na platformie Flutter lub Kotlin(Java),

  • udział w projektach z innym stosem technologicznym w oparciu o Twoje doświadczenie mobilne,

  • optymalizacja wydajności tworzonych rozwiązań,

  • współpraca z pozostałymi członkami zespołu przy analizowaniu, projektowaniu i tworzeniu rozwiązań dla naszych klientów.

Nasze wymagania

  • posiadasz wiedzę ogólną z zakresu tworzenia aplikacji mobilnych na Androida i iOS,

  • masz praktyczną wiedzę na temat komunikacji klient-serwer z wykorzystaniem RESTApi,

  • potrafisz zarządzać stanem aplikacji (np. Provider, BloC, Redux),

  • masz doświadczenie w pracy na platformie Firebase,

  • potrafisz tworzyć bogate UI aplikacji oraz przykładasz wagę do każdego szczegółu projektu graficznego.

Mile widziane

  • jedna lub więcej Twoich aplikacji jest opublikowanych w sklepie Google Play lub App Store,

  • potrafisz tworzyć natywne rozwiązania Android i/lub iOS.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • agile
  • scrum

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • wzorce projektowe

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • dokumentacja

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • treningi umiejętności miękkich

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • weźmiesz udział w ambitnych projektach dających wyzwania i możliwość kreatywnego rozwoju,

  • będziesz pracował w projektach dopasowanych do Twoich technologii, jak i tych, w których chciałbyś rozwinąć swoje umiejętności,

  • gwarantujemy profesjonalnie przygotowany proces onboardingu oraz wsparcie opiekuna, jak i kolegów/koleżanek od pierwszego dnia pracy,

  • szkolimy się – zapewniamy m.in. dostęp do kilku popularnych platform szkoleniowych, szkoleń wewnętrznych, a także pokrywamy koszty certyfikacji,

  • będziesz rozwijał swoje zainteresowania (nie tylko te związane z pracą) – organizujemy liczne konkursy i rywalizacje drużynowe, możesz też występować jako prelegent na warsztatach czy pisać artykuły na naszą stronę, lubimy wszelkie wyzwania i ciekawe pomysły,

  • zapewniamy elastyczne podejście do pracy – pracujemy w biurze, zdalnie oraz hybrydowo,

  • mamy przytulne biuro w centrum Rzeszowa oraz Krosna – pracujemy w 3-5 osobowych pokojach, jesteśmy zwolennikami zieleni, nie obowiązuje u nas dress code, a w naszej kuchni możesz do woli korzystać z kawy/herbaty i innych cudów,

  • posiadamy rozbudowany pakiet benefitów pracowniczych – karta Multisport, bilety do kina, dofinansowanie do zakupu sprzętu, ubezpieczenie na życie i inne,

  • mamy duży prywatny parking dla pracowników firmy,

  • zachowujemy work/life balance.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

Sprawdź nas!

Jesteśmy Software House’em, a nasz zespół to ponad 200 osób, które są pasjonatami i specjalistami w swoich dziedzinach. Tworzymy innowacyjne rozwiązania IT. Projektujemy, tworzymy oraz integrujemy dedykowane oprogramowanie od pojedynczych modułów do rozbudowanych systemów. Myślimy perspektywicznie. Chcemy rosnąć, rozwijać się i być miejscem, w którym i Ty będziesz realizował/a swoje zawodowe ambicje.

Nasze technologie, narzędzia, umiejętności - czyli jak pracujemy:

• kluczowe technologie w jakich tworzymy aplikacje mobilne to: Flutter, React Native, Kotlin/Java, Swift,

• jesteśmy “na czasie” – korzystamy z najnowszych dostępnych narzędzi oraz dbamy o to, aby korzystać z najnowszych wersji frameworka, a tym samym mieć dostęp do najnowszych bibliotek,

• pracujemy na systemie kontroli wersji GIT,

• korzystamy z przyjaznych dla developerów procesów takich jak CI/CD czy mentoring,

• pracujemy zwinnie - JIRA / Scrum,

• dajemy możliwość rozwoju w innych technologiach (na przykład Node.js, VueJS, React, Wordpress, Magento).

Przewiń do profilu firmy

Brzmi ciekawie? Wyślij nam swoje CV. Jeśli posiadasz własne portfolio w postaci projektów na GitHubie, koniecznie pochwal się nimi!