Oferta pracy

Programista MS Dynamics AX

Wirtualna Polska Media S.A.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Wirtualna Polska - partner pierwszego wyboru Polaków, dostarczający angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujący w codziennych decyzjach. Niekwestionowany lider w kategorii mobile oraz poczta elektroniczna.

Zakres obowiązków

  • Projektowanie i tworzenie aplikacji w środowisku Microsoft Dynamics AX
  • Integrowanie AX z innymi systemami wewnętrznymi
  • Budowanie raportów SQL Server Reporting Services
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Wsparcie użytkowników AX

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu w środowisku Microsoft Dynamics AX (X++/morpX)
  • Znajomość środowiska MS SQL Server oraz języka T-SQL
  • Mile widziana podstawowa znajomość środowiska Windows Server, Active Directory oraz Exchange
  • Mile widziana umiejętność programowania w środowisku .NET Framework (C#)
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Pracę w jednej z największych w Polsce, nowoczesnej i prężnie rozwijającej się firmie mediowej.
  • Przyjazny team i swobodną atmosferę pracy.
  • Dużą samodzielność działania.
  • Możliwość rozwoju w ramach Grupy Kapitałowej.
  • Nowoczesne biuro.
  • Parking dla rowerów i prysznice.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy