Logo Pracuj.pl

Programista MS SQL

ProService Finteco Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

ProService Finteco Sp. z o.o.

Wołoska 5

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • ETL

  • MS SQL Server

Mile widziane

  • Git

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

Stawiamy na rozwój kompetencji pracowników, masz ochotę się uczyć, to doskonale

Pracujemy w zespołach, bierzemy wspólną odpowiedzialność za efekty naszej pracy

Nie dzielimy się na Biznes i IT, jesteśmy środowiskiem, którego celem jest dostarczenie jak najlepszej wartości biznesowej, mamy wspólne cele.

Mamy nowoczesne narzędzia stanowiska pracy: Git, Azure DevOps, Jenkins, Docker

Projektowanie i implementacja systemów rozwijanych przez Firmę

Dbałość i odpowiedzialność za proces wytwórczy oprogramowania

Zapewnienie poprawnego działania systemów produkcyjnych

Ścisła współpraca z zespołami biznesowymi, product ownerem, analitykam

Nasze wymagania

  • Kilka lat praktycznego doświadczenia w budowaniu narzędzi ETL z wykorzystaniem Microsoft SSIS i SSRS.
  • Praktyczne doświadczenie w analizie danych, tworzeniu raportów (SSRS)
  • Bardzo dobra znajomość SQL z uwzględnieniem zagadnień pracy na bardzo dużych zbiorach danych przy zachowaniu wysokiej wydajności i szybkości działania kodu
  • Doświadczenie zawodowe w optymalizacji zapytań SQL, indeksów, statystyk oraz modelu danych
  • Znajomość podstaw administracji MS SQL Server
  • Znajomość dobrych praktyk w zakresie tworzenia bezpiecznego i wydajnego oprogramowania
  • Znajomość języka angielskiego w zakresie rozumienia dokumentacji technicznej
  • Zdolności analityczne oraz gotowość do nieszablonowego myślenia
  • Odpowiedzialność, sumienność i dokładność w realizacji zadań

  • Doświadczenie w projektach migracji danych
  • Znajomość innych technologii ETL będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami Git,

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • scrum

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code
  • code review

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w IT dla finansów
  • Ciekawą, odpowiedzialną i rozwijającą pracę w zgranym zespole
  • Udział w bardzo ciekawych projektach
  • Możliwość wyboru formy współpracy ( B2B/ UoP)
  • Stabilne zatrudnienie w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Możliwość uczenia się od doświadczonego zespołu
  • Przyjazną atmosferę pracy bez nadmiernych procedur i niepotrzebnych ograniczeń
  • Wpływ na kształt budowanych rozwiązań
  • 20 dni płatnego ,,urlopu'' przy umowie B2B

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne

ProService Finteco Sp. z o.o. to spółka dostarczająca profesjonalne i kompleksowe rozwiązania informatyczne oraz świadcząca usługi dla instytucji finansowych w Polsce i za granicą. Celem naszej firmy jest dostarczanie klientom profesjonalnych rozwiązań, aplikacji biznesowych i usług outsourcingowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb i wymagań. ProService Finteco współpracuje głównie z funduszami inwestycyjnymi, funduszami emerytalnymi, firmami ubezpieczeniowymi i bankami, wspierając kluczowe procesy obsługi produktów i usług finansowych oraz obsługę klientów.

Programista MS SQL, Wołoska 5, Mokotów, Warszawa