Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista - Navision

  • podlaskie
  • Specjalista
  • 18.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Grupa straschu to silny partner w dostawach komponentów z zakresu automatyki przemysłowej, elektrotechniki oraz techniki sterowania. Firma realizuje kompleksowe dostawy do produkcji rozdzielnic elektrycznych, maszyn i urządzeń. Obsługujemy przemysł lotniczy, morski, lądowy, motoryzacyjny i spożywczy. straschu jest obecne na rynku od 110 lat. Firma powstała w 1908 roku w Bremen. Obecnie zatrudnia 390 pracowników w siedmiu lokalizacjach. Jako pracodawca koncentruje się na rozwoju i wartościach. Odkryj i poznaj różnorodność rozwiązań technicznych, wymagających zadań i zajrzyj za kulisy. Z uśmiechem na drodze do sukcesu - stań się częścią naszego zespołu!

    Obecnie do naszej centrali w Bremen poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Bremen / home office

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku jest odpowiedzialna za koncepcję i realizację rozwiązań software’owych w programie Microsoft Dynamics NAV do procesów produkcji i handlu. Głównymi zagadnieniami w pracy będą analiza problemów oraz wdrażanie możliwych rozwiązań. Oczekujemy samodzielnego programowania oraz rozwoju i optymalizacji systemów powiązanych zarówno zarządczych jak i technicznych.

    Wiemy, że na tym stanowisku najlepiej sprawdzają się osoby, które:

    • Mają wykształcenie informatyczne, ukończone studia lub praktykę zawodową w IT i softwarze związanym z rozwojem systemów ERP.
    • Mają doświadczenie zawodowe w programowaniu wielowarstwowych systemów oprogramowania opartych na języku programowania Microsoft (C / SIDE, C / AL). Pożądana znajomość innych języków programowania.
    • Praktyczne doświadczenie w tworzeniu aplikacji w Microsoft Dynamics NAV.
    • Znają system Microsoft SQL Server i technologię .NET
    • Rozumieją powiązania biznesowe i techniczne oraz posiadają chęć szybkiego i celowego zapoznania się z nowymi obszarami w zakresie programowania.
    • Potrafią pracować w zespole, cechuje je twórcze myślenie i samodzielnie organizują swą pracę.
    • Posiadają bardzo dobrą znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

    Oferujemy:

    • Pomoc w relokacji do Niemiec lub praca zdalna w Polsce.
    • Otwartą, kolektywną kulturę korporacyjną, w której ceni się zaangażowanie i wspiera ducha zespołu.
    • Dużą swobodę projektowania i możliwości dalszego rozwoju.
    • Pewne i stabilne miejsce pracy.
    • Płaską hierarchię i krótkie ścieżki decyzyjne.
    • Elastyczne godziny pracy i 30 dni urlopu rocznie.
    • Dodatkowe benefity pozapłacowe.
    • Rabaty dla pracowników, promocje „JobRad”, cotygodniowe świeże owoce i wiele więcej.

    Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV.

    Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie dla potrzeb rekrutacji, nie są i nie będą udostępniane innym podmiotom. Dane te są gromadzone z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione, zgodnie ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych RODO. Kandydat ma prawo wglądu do swoich danych, do ich korekty oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania. Kontakt do ADO [email protected]

    Prosimy o dodanie klauzuli:

    bottom