Oferta pracy

Programista - .Net / ASP.net / C#

Stowarzyszenie Filmowców Polskich

14 00023 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Development systemów IT zgodnie z wymaganiami – utrzymanie systemów oraz budowanie nowych funkcjonalności z wykorzystaniem technologii .Net

  • Rekomendowanie w zakresie architektury budowanych rozwiązań

  • Przygotowywanie prototypów proponowanych zmian

  • Wycena kosztów planowanych prac

  • Prowadzenie testów developerskich dostarczanych rozwiązań

  • Wsparcie testów wewnętrznych, zewnętrznych, UAT w zakresie usuwania błędów

  • Przygotowywanie materiałów wdrożeniowych

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej i użytkowej dostarczanych rozwiązań

  • Zbieranie wymagań, dokumentowanie i zarządzanie zmianą wymagań biznesowych pochodzących od klienta wewnętrznego

  • Zarządzanie środowiskami developerskimi (SQL Server / Windows Server / IIS)

  • Bieżące raportowanie statusu realizacji powierzonych zadań

Nasze wymagania

• Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku

• Umiejętność szybkiego poznania procesów i systemów IT firmy

• Znakomita komunikacja zarówno z użytkownikami jak i osobami technicznymi

• Zdolność analitycznego myślenia

• Znajomość Microsoft SQL Server, T-SQL, zagadnień optymalizacji / wydajności baz danych

• Znajomość .NET Framework / C# / ASP.net / Entity Framework / Telerik / Blazor / Reporting Services

• Skuteczność, terminowość

Mile widziane:

• Doświadczenie w budowie systemów finansowych; doświadczenie w budowie logik masowo przetwarzających dane finansowe

• Asertywność i kreatywność w ramach prowadzonych analiz i planowania architektury

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia

  • Współudział w realizacji zadań o różnorodnej naturze: algorytmika, przepływy finansowe, księgowość, przetwarzanie danych osobowych, bankowość, integracja systemów, bezpieczeństwo, wydajność

  • Praca z wykorzystaniem metodyki SCRUM

  • Zdobywanie doświadczenia i rozwój umiejętności technicznych w pracy nad istniejącym, złożonym systemem IT

  • Ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze

  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach związanych z wykonywaną pracą

  • Pracę w przyjaznym, otwartym i wspierającym środowisku

  • Atrakcyjną lokalizację biura (przy Rondzie ONZ), z opcją pracy zdalnej

  • Współpracę na zasadach B2B (wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia)

O nas

Jedna z największych w Europie organizacji zbiorowego zarządzania prawami autorskimi i pokrewnymi.