Ta oferta pracy jest nieaktualna od 90 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista .Net

  • Białystok, podlaskie
  • Specjalista
  • 10 - 12 tys. zł brutto
  • 2019-01-23

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

     W związku z dynamicznym rozwojem naszego startupu poszukujemy osoby do pracy na stanowisku

    Programista .Net – możliwość pracy zdalnej
    Warszawa, Lublin lub praca zdalna z dowolnego miejsca w Polsce 😊
    Wynagrodzenie: 10 - 12 tys. zł
    W Myfitweb rozwijamy program świadczeń motywacyjnych i pozapłacowych opartych o sieć sprzedaży karnetów sportowych oraz wejściówek online na zajęcia fitness, basen, do kin, teatrów, spa, restauracji itp. Platforma będzie zachęcała do zdrowego trybu życia poprzez dietę i fitness oraz wykorzystała grywalizację do motywowania pracowników.

    Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem naszego startupu, poszukujemy do zespołu doświadczonych programistów .NET. Startup działa w strukturach polskiej firmy IT, która zatrudnia ponad 200 specjalistów IT, posiada szerokie zaplecze eksperckie i będzie nadzorowała projekt.

    Opis stanowiska:

    • Projektowanie i rozwój oprogramowania w technologiach .NET (C#)
    • Analiza zgodności tworzonych rozwiązań z wymaganiami biznesowymi
    • Dbanie o wysoką jakość kodu
    • Współpraca z doświadczonymi Analitykami, Developerami i Testerami

    Wymagania:

    • Min. 2 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowych w oparciu o platformę .Net
    • Wykształcenie wyższe techniczne lub pokrewne
    • Znajomość ASP.NET MVC
    • Znajomość Entity Framework oraz baz danych MS SQL
    • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
    • Mile widziana znajomość: Automapper, jQuery, SignalR
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w metodyce Scrum

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Stabilność zatrudnienia
    • Udział w ciekawym projekcie z dostępem do najnowszych wzorców technicznych i biznesowych
    • Możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca w Polsce
    • Możliwość awansu
    • Pakiet benefitów
    • Możliwość profesjonalnego rozwoju zawodowego (certyfikacje, szkolenia)

    Wynagrodzenie: do 10500 zł

    Zgłoszenie prosimy przesyłać na za pomocą Aplikuj Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Myfitweb i Edulab sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."/p>

    bottom