Ta oferta pracy jest nieaktualna od 200 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista NET C#

  • Bielsko-Biała, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Pszczyna, Sosnowiec, Żory, Żywiec, śląskie
  • Specjalista
  • 2017-11-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poszukiwany/poszukiwana:
    Miejsce pracy:
    Pszczyna, województwo Śląskie

    Poszerzamy horyzonty. Pokazujemy nowe drogi. Jesteśmy firmą, w której dobrze się pracuje.

    Team Prevent Poland Sp. z o.o. jest partnerem świadczącym innowacyjne i kompleksowe usługi wysokiej jakości dla klientów wszystkich branż, niezależnie od liczby zatrudnianych przez nich pracowników. Celem Team Prevent jest poprawa warunków pracy i bezpieczeństwa oraz dbałość o środowisko naturalne.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe Informatyczne,
    • minimum 2 letnie doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • znajomość .NET MVC, WebForms, Entity Framework,
    • znajomość HTML, Javascript,
    • znajomość bazy danych MS SQL,
    • znajomość wzorców projektowych,
    • dobra znajomość języka angielskiego.

    Oczekiwane cechy osobowościowe:

    • zaangażowanie w realizację założonych celów i zadań,
    • umiejętność poszukiwania rozwiązań niestandardowych problemów,
    • umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków,
    • otwartość na nowe wyzwania,
    • silna motywacja do rozwoju zawodowego i chęć uczestnictwa w rozwoju firmy,
    • umiejętność dobrej organizacji własnego czasu pracy,
    • dyspozycyjność i samodzielność,
    • wysoka kultura osobista,
    • komunikatywność.

    Zakres obowiązków:

    • współpraca z działami firmy,
    • tworzenie i wdrażanie oprogramowania w językach JavaScript, WebForms, Entity Framework,
    • rozwój istniejących aplikacji,
    • udział w projektowaniu i tworzeniu nowych funkcjonalności,
    • rekomendowanie możliwych ulepszeń w oprogramowaniu i optymalizacja stosowanych rozwiązań,
    • monitorowanie i rozwiązywanie problemów technicznych związanych z oprogramowaniem,
    • tworzenie dokumentacji projektowej,
    • realizowanie założonych celów projektowych.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą przycisku do aplikowania.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).