Logo Pracuj.pl

Programista .NET C#

POLON-ALFA S.A.O firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

POLON-ALFA S.A.

Glinki 155

Bydgoszcz

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • C#

Twój zakres obowiązków

  • określanie założeń, celów oraz rozwiązań programowych pod specyficzne wymagania klienta;
  • projektowanie i tworzenie oprogramowania aplikacyjnego;
  • rozwijanie nowych funkcjonalności oprogramowania;
  • udział w analizach, testach oraz wdrożeniach wytworzonego oprogramowania;
  • raportowanie, analiza i usuwanie błędów w oprogramowaniu;
  • tworzenie oraz aktualizacja dokumentacji oprogramowania.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym, elektronicznym lub pokrewnym;
  • bardzo dobra znajomość platformy .NET;
  • bardzo dobra znajomość języka programowania C#;
  • wiedza i doświadczenie w zakresie:
  • - programowania zorientowanego obiektowo;
  • - programowania aplikacji wielowątkowych;
  • - programowania aplikacji w architekturze klient-serwer;
  • umiejętność pisania spójnego, logicznego i przejrzystego kodu;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej;
  • umiejętność szybkiego uczenia się oraz pracy w zespole.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w Dziale Rozwoju;
  • znajomość rozproszonych systemów kontroli wersji – Git;
  • znajomość metodyk Agile SCRUM w tym narzędzi do zarządzania projektem np. Jira.

To oferujemy

  • zatrudnienie bez pośrednictwa agencji
  • pracę w polskiej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • elastyczny czas pracy
  • opiekę medyczną (lekarz i pielęgniarka na terenie zakładu)
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • atrakcyjny pakiet socjalny
  • miłą "niekorporacyjną" atmosferę
  • wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków, posiadanych umiejętności oraz osiąganych wyników

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • dyżury lekarza w biurze
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne

Jesteśmy wiodącym polskim producentem systemów wykrywania i sygnalizacji pożarowej oraz urządzeń dozymetrycznych. Istniejąc od 1956 roku staliśmy się liderem na rynku polskim oraz z powodzeniem zdobywamy rynki zagraniczne. Jeśli chcesz pracować w firmie łączącej wieloletnią tradycję z nowoczesną myślą technologiczną, stawiasz na stabilność zatrudnienia, jesteś osobą z pasją, w pracy cenisz sobie miłą atmosferę - DOŁĄCZ DO NAS!

Programista .NET C#, Glinki 155, Bydgoszcz